100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Telefon kullanırken? Ellerinizi sıcak tutar!

FORCLAZ TOUCH İÇ ELDİVEN

Doğa yürüyüşü yaparken ellerini soğuktan korumak isteyen, ek sıcaklık sağlayan bir eldiven arayanlar için tasarlandı. Doğa yürüyüşleri yaparken bağlantıda kalın! Dokunmatik özellikli bu iç eldiven ile, doğa yürüyüşleriniz sırasında fotoğraf çektiğinizde veya telefonunuzu kullandığınızda elleriniz üşümeyecek.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8287282
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
İç eldivenin kullanılabilirliği

Bir eldivenin kullanılabilirliği, nesneleri kavrayabilme kapasitesidir. Eldivenlerimiz, laboratuvarlarda 1 - 5 arasında derecelendirilerek notlanır. 5 seviyesine yakın kullanılabilirliğe sahip bir eldiven giymek, nesneleri çıplak elle tutuyormuşsunuz hissi yaratır. Eldivenlerimizi, montunuzu kolayca açıp giyebilmeniz için özellikle test ediyoruz.

ISI YALITIMI

Parmak uçlarını soğuktan hissetmemek nedir bilir misiniz? Soğuk havalarda vücut, kanı öncelikli olarak kalbe ve beyne gönderir. Parmak uçları gibi bölgeler ise soğuktan en çok etkilenen bölgelerdir. 3 lifli yapısı sayesinde, dokunmatik iç eldivenleri eldivenlerinizin içine giyerek maksimum ısı yalıtımını sağlayabilirsiniz.

DOKUNMATİK ETKİNLİK

Take Heat touch dokunmatik iç eldiven sayesinde pistte telefonunuzla ilgilenirken veya fotoğraf çekerken elleriniz üşümesin. Baş parmak ve işaret parmağındaki eklentiler sayesinde ekranı rahatça kullanabilirsiniz. Parmaklarınız rahat edecek!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM