QUECHUA

Telefon kullanırken? Ellerinizi sıcak tutar!

Doğa Yürüyüşü Eldivenleri - FORCLAZ TOUCH İÇ ELDİVEN QUECHUA
Doğa Yürüyüşü Eldivenleri

FORCLAZ TOUCH OUTDOOR İÇ ELDİVEN - YETİŞKİN - PEMBE QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü yaparken ellerini soğuktan korumak isteyen, ek sıcaklık sağlayan bir eldiven arayanlar için tasarlandı. Doğa yürüyüşleri yaparken bağlantıda kalın! Dokunmatik özellikli bu iç eldiven ile, doğa yürüyüşleriniz sırasında fotoğraf çektiğinizde veya telefonunuzu kullandığınızda elleriniz üşümeyecek.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8313216
TEKNİK BİLGİLER
İç eldivenin kullanılabilirliği Bir eldivenin kullanılabilirliği, nesneleri kavrayabilme kapasitesidir. Eldivenlerimiz, laboratuvarlarda 1 - 5 arasında derecelendirilerek notlanır. 5 seviyesine yakın kullanılabilirliğe sahip bir eldiven giymek, nesneleri çıplak elle tutuyormuşsunuz hissi yaratır. Eldivenlerimizi, montunuzu kolayca açıp giyebilmeniz için özellikle test ediyoruz.
ISI YALITIMI Parmak uçlarını soğuktan hissetmemek nedir bilir misiniz? Soğuk havalarda vücut, kanı öncelikli olarak kalbe ve beyne gönderir. Parmak uçları gibi bölgeler ise soğuktan en çok etkilenen bölgelerdir. 3 lifli yapısı sayesinde, dokunmatik iç eldivenleri eldivenlerinizin içine giyerek maksimum ısı yalıtımını sağlayabilirsiniz.
DOKUNMATİK ETKİNLİK Take Heat touch dokunmatik iç eldiven sayesinde pistte telefonunuzla ilgilenirken veya fotoğraf çekerken elleriniz üşümesin. Baş parmak ve işaret parmağındaki eklentiler sayesinde ekranı rahatça kullanabilirsiniz. Parmaklarınız rahat edecek!
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER