QUECHUA

Önerilen kullanım şartları: -4°C - 2°C

Doğa Yürüyüşü Eldivenleri Erkek Spor Giyim - FORCLAZ 700 WIND ELDİVEN QUECHUA - Erkek Spor Giyim
Doğa Yürüyüşü Eldivenleri

FORCLAZ 700 WIND OUTDOOR ELDİVEN - YETİŞKİN - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü yaparken ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlandı. Önerilen kullanım şartları: -4°C - 2°C Rüzgarı keser ve dokunmatiktir.
Decathlon
49.99TL - %

49.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
49.99TL  %
49.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8344469
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Önerilen kullanım şartları: -4°C - 2°C arası sıcaklık. Rüzgar kesen membran.
Belirlilik Bu eldiven ile nesneleri kolayca tutabilirsiniz.
Hassasiyet DOKUNMATİK: Avuç içi ve silikon destekleri kullanımı kolaylaştırır.
Kullanımı kolaydır Kayışlar eldivenin kaybolmasını önler. Klipsler sayesinde birbirine bağlanır.
TEKNİK BİLGİLER
Uygun kıyafet tercihi Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer ve vücut, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımını azaltılır. Bu sebeple, ellerinizin rahat etmesi için kullanıma uygun eldiven ve kıyafetleri tercih etmeniz gerekir. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük beden eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanız her zaman daha iyi olur.
Önerilen sıcaklık 2°C'dir. Ürünü test edenlerin %100'ı belirtilen çevre sıcaklığını bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Forclaz 700 Wind eldiven için bu sıcaklık 2°C'dir.
Limit sıcaklık -4°C'dir. Ürünü test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığını bu eldiven için kabul edilebilir buldu. Forclaz 700 Wind eldiven için bu sıcaklık -4°C'dir.
Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür? Tüm eldivenlerimiz, en düşük kullanım sıcaklığını belirlemek için termal bir el yardımıyla laboratuvarda test edilmiştir. En düşük kullanım sıcaklığı (tavsiye edilen ve limit) 23 kişi tarafından 10 km/s hız ile esen bir rüzgar altında -20°C'den 5°C'ye kadar değişen sıcaklıklarda test edildi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir.
Su tutmaz kumaş. Yağmur damlaları kumaşın üzerinden kayarak akar. Ancak eldivenin su geçirmezlik özelliği yoktur. Yağmura karşı etkili bir koruma sağlamak amacıyla su geçirmez özellikte bir üst eldiven veya tek parmaklı bir üst eldiven kullanılmalıdır.
Eldivenin kullanılabilirliği Bu eldiven ile nesneleri kolayca tutabilirsiniz. Eldivenlerimiz, laboratuvar ortamında 1 - 5 aralığında derecelendirilmiştir. 5 seviyesine yakın kullanılabilirliğe sahip bir eldiven giymek, nesneleri çıplak elle tutuyormuşsunuz hissi yaratır. Eldivenlerimizi, montunuzu kolayca açıp giyebilmeniz için özellikle test ediyoruz.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Bilek
80.00% Poliamit, 20.00% Elastan
Astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
65.00% Polyester, 14.00% Poliüretan, 21.00% Poliamit
Avuç
40.00% Poliüretan, 60.00% Poliamit
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Temiz ve kuru bir yerde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler üretip geliştirirler. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI