QUECHUA

Ürün yelpazemizdeki en sıcak tutan outdoor polar.

Kadın Doğa Yürüyüşü Polarları - Forclaz 600 Polar - Lacivert QUECHUA
Kadın Doğa Yürüyüşü Polarları

Forclaz 600 Outdoor Polar - kadın, lacivert QUECHUA

QUECHUA
Sizi doğa yürüyüşü sırasında soğuktan korumak için tasarlanan outdoor polar. İdeal sıcaklığı sağlar (0°C ile 4°C). Ürün yelpazemizdeki en sıcak tutan outdoor polar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8317453
TEKNİK BİLGİLER
Polar bileşen: Yalıtımı have ile sağlar. Polar bileşen, dokusundan edindiği hacim sayesinde havayı hapsetme işlevi görür. Böylelikle, hapsedilen hava doğal yalıtım özelliğiyle vücut ısının muhafaza edilmesini sağlar. File sürtünerek havanın hapsolmasını sağlar.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tasarım ekibimiz Fransa, Haute-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Ürün testi Ürünlere 2 farklı ısı testi uygularız. - Polar malzemeyi test ederiz. - Yapay bir termal manken üzerinde ısı yalıtım özelliğini kontrol ederiz. Saatte 5 km/s hız ile yaptığınız dağ yürüyüşlerinde oluşabilecek sıcaklık ve nem koşullarını sağlarız. Bu testler sonucunda tasarımlarımıza karar veririz. Böylece, ısı yalıtım özelliğini en ihtiyaç duyulan bölgelere uygularız.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER