QUECHUA

Mükemmel yer tutuş, kavrama ve koruma sağlar.

Erkek Doğa Yürüyüşü Kışlık Ayakkabıları Doğa Yürüyüşü - FORCLAZ 500 WARM BOT QUECHUA - Outdoor Ayakkabılar
Erkek Doğa Yürüyüşü Kışlık Ayakkabıları

FORCLAZ 500 WARM SU GEÇİRMEZ OUTDOOR BOT - ERKEK - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Soğuk havalarda, karlı zeminlerde günlük dağ yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur. Rahat ve sıcak tutan Forclaz 500 Warm bot, SNOWCONTACT tabanı sayesinde karlı zeminlerde güvenle yürüyüş yapmanızı sağlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

189.99TL -  %

189.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344341
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Hareketsiz halde limit sıcaklık -9°C / hareket halinde limit sıcaklık -18 °C
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplaması sayesinde ayaklarınız kuru kalır.
Yer tutuş 5 mm kramponlu kauçuk taban Snowcontact Teknolojisi
Darbe emici Maksimum rahatlık için ayak boyunca uzanan entegre darbe emici sistem.
Destek 2 kancalı bağcık sistemi botu ayağınıza göre ayarlamayı sağlar.
ÖZELLİKLERİ
Numara
39 - 47
Ağırlık
43 numarada 978 g.
Renk
Siyah
Diğer renkler
Gri
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri. Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan NOVADRY® teknolojisine sahip botlar su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi. Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, botun kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.
Botun su geçirmezlik seviyesi Forclaz 500 bot 8000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
SNOWCONTACT Teknolojisi SNOWCONTACT tabanlar, kış aylarında bulunduğunuz arazi şartları nasıl olursa olsun mükemmel kaymazlık ve maksimum yer tutuşu sağlamak üzere en uygun tasarımlar ve özel taban bileşenleri kullanılarak geliştirildi. Aynı zamanda SNOWCONTACT tabanlı botlar, klasik ayakkabılara oranla kar üzerinde çok daha etkilidir.
Arazi testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Isı yalıtım ölçümü Önceden, botlarınızın, ayaklarınızı kaç dereceye karşı koruyabileceğini görmek pek kolay değildi. Artık bu mümkün: Quechua botlarınızın ısı limiti belirlenmiştir. Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz botların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık limitlerini göz önünde bulunduruyoruz.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: Bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Üstü : 60.0% Poliüretan, 40.0% Polyester Dış taban : 60.0% Kauçuk, 40.0% EVA Sıcak tutan astar : 82.0% Polyester, 18.0% Poliüretan Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Ürün testi Tüm botlarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğinize benzer koşullar altında test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Uyarılar Buzlu zeminlerde yürümek için uygun değildir.
Saklama önerisi Işıktan ve nemden uzak hava alan bir yerde saklayın.
Bakım önerileri Kurumaya bırakın. Herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın. Yumuşak bir fırça ile fırçalayın. Kurumaya bırakın. Ürünün su geçirmezlik özelliğini korumak için uygun ürünlerle, düzenli bir şekilde bakımını yapın.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
189.99TL
189.99TL
2
95.00TL
189.99TL
3
63.33TL
189.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
189.99TL
189.99TL
2
95.00TL
189.99TL
3
63.33TL
189.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
189.99TL
189.99TL
2
95.00TL
189.99TL
3
63.33TL
189.99TL