Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Su geçirmezlik ve sağlamlık.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/e55fd06b-f227-4572-9197-b5a7d09e1987.zip/index.html
Referans numarası : 8327927

FORCLAZ 500 NOVADRY AYAKKABI

Kolay zeminlerde ve her türlü hava koşulunda tüm gün süren doğa yürüyüşleri yapanlar için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygun. Koruma ve sağlamlık sağlayan yarma deri ayakkabı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik özelliğinin korunması

Su geçirmez ayakkabıların birçoğunda problem, ayakkabının bilek kısmından su almasıyla başlar. Ayakları daha uzun süre kuru tutmak ve ayağın üst kısmından içeri su, kum, çakıl vb girişini önlemek için su geçirmez bir tozluk veya mini tozluk kullanmanız önerilir.Yılda bir kaç kez su geçirmezlik özelliğini yeniden kazandıran bir sprey uygulayarak ayakkabı yüzeyinde su birikimini ve leke oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Su geçirmezlik testi

Su geçirmezlik testleri: Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan bot ve ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle ayakkabılara basınçlı su uygulanarak yüzeylerinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, mekanik bir ayağa giydirilerek yürüyüş simülasyonu uygulanan ayakkabı yarısına kadar suya batırılır ve içinin tamamen kuru kaldığı onaylanır.

Su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, ayakkabının kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır. Forclaz 500 Low Novadry ayakkabı 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Su geçirmezlik ve Nefes alabilirlik

Su geçirmez membran kaplamaya sahip ayakkabı, modeli veya markası ne olursa olsun kaplamasız ayakkabıya oranla daha az nefes alır. Ayakkabının nefes alma özelliği sizin için önemli bir kriter ise, bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Dış taban
60.00% Termoplastik poliüretan, 40.00% Poliüretan
Üstü
60.00% Yarma Deri - Sığır, 40.00% Polyester
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Havadar, ışık ve nemden uzak bir yerde muhafaza edin.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM