QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/9a6586c982e741e9a8197b8757e391cc.zip/index.html
Referans numarası : 8343066
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
AYAKKABILAR ERKEK ÇOCUK

Çocuk Su Geçirmez Bot - Gri / Pembe - MH500 QUECHUA

QUECHUA
4.5/5
4.5/5
Beden beklenilen gibi (92%)
Kullanıcıların 92%'i bedeni beklenilen gibi buluyor
Ürün Boyu
Küçük 0
Biraz Küçük 2
Beklenilen gibi 23
Biraz büyük 0
Büyük 0
Ürün Genişliği
Dar 0
Biraz dar 1
Beklenilen gibi 21
Biraz geniş 0
Geniş 0
Decathlon
229.99TL -35 %

150.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: 20/05/2020 -

* au stoklar tükenene kadar !
229.99TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat229.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Her hava koşulunda, teknik zeminlerde, günübirlik dağ yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur. Bu doğa yürüyüşü botları mükemmel yer tutuş sağlayan tabanı, güçlendirilmiş gövdesi ve su geçirmez membranı ile dağ yürüyüşleri için idealdir.

Ürün Faydaları

Yer tutuş Tabanı sayesinde ıslak veya kaygan zeminlerde yer tutuş sağlar.
Su geçirmezlik Membranı, yarı gövdesine kadar suya batırılarak 8km yürüyüşte test edildi
Darbe emici PU darbe emici sistem rahatlık sağlamak için tüm ayakkabıya entegre edilmiştir.
Destek Yarı-sert gövdesi sayesinde bileği kavrar.
Hafiflik 36 numarada 317 g.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, Mont Blanc dağı çevresinde hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Yer tutuş sağlayan taban

Laboratuvarlarımızda yapılan uzun araştırmalar sonucunda tasarlanan tabanlar, özel kauçuk formülü sayesinde en uygun düzeyde kaymazlık ve yer tutuş sağlar. Kullanıcı ihtiyaçları farklı olduğundan, kaygan zeminde dahi kuru zemindeki gibi rahat yürüyüş yapmanız için en uygun ürünleri tasarlamak amacıyla düzenli olarak araştırma yapıyoruz.

Su geçirmezlik testi

Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya batırılan ayakkabıların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, ayakkabılar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonuna tabi tutulur ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.

3 su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, ayakkabının kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır. Forclaz 500 yüksek gövdeli çocuk botları 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Su geçirmezlik özelliğinin korunması

Su geçirmez ayakkabıların birçoğunda problem, ayakkabının bilek kısmından su almasıyla başlar. Ayakları daha uzun süre kuru tutmak ve ayağın üst kısmından içeri su, kum, çakıl vb girişini önlemek için su geçirmez bir tozluk veya mini tozluk kullanmanız önerilir.
Yılda bir kaç kez su geçirmezlik özelliğini yeniden kazandıran bir sprey uygulayarak ayakkabı yüzeyinde su birikimini ve leke oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Satış tavsiyesi

Çocuğunuzun iki ayakkabıyı da ayakta durarak ve uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla denemesini sağlayın. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Çocuğunuzun mağazada yürümesini sağlayın. Ayaklarının alışması için botlarını doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanmalarını sağlayın.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya ve hızlandırılmış eskitmeye karşı dayanıklılığı.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Dış tabanı
100.00% Poliüretan
Üstü
50.00% Polyester, 50.00% Poliüretan
Astar ve çorabı
100.00% Polyester
Bakım önerileri Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.
Uyarılar Yetişkin ayak numaraları için uygun değildir.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, Mont Blanc dağı çevresinde hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir.
Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM