QUECHUA

Rahatlık ve Yer Tutuş Geniş ayaklar için idealdir

Erkek Doğa Yürüyüşü Botları - FORCLAZ 500 HIGH NOVADRY BOT QUECHUA
Erkek Doğa Yürüyüşü Botları

FORCLAZ 500 HIGH OUTDOOR SU GEÇİRMEZ BOT - ERKEK QUECHUA

QUECHUA
Her türlü havada, dağlık ve engebeli arazide, bir veya birkaç gün süren doğa yürüyüşü için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur Ayağa tam oturan yapısı sayesinde, FORCLAZ 500 High iç hacmi geniş bir bot arayanlar için idealdir. Mükemmel yer tutuşu sağlayan CROSSCONTACT tabanı ile güven içinde doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

229.99TL -  %

229.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8319098
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan NOVADRY® teknolojisine sahip botlar su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri 3 ayrı seviyede uygulanır: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.
Botun su geçirmezlik seviyesi FORCLAZ 500 High Bot 8000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Satın Alırken Botların her ikisini de, ayakta, doğa yürüyüşüne uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığını kontrol edin: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için botlarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
ASTER kuruluşuna bağlı orta ve yüksek irtifa doğa yürüyüşü rehberleri, outdoor ayakkabı ve botlarımızın geliştirilmesi konusunda Quechua tasarımcıları ve mühendisleriyle birlikte çalışmaktadır. Tüm yıl boyunca doğa yürüyüşü parkurlarında botlarımızı kullanan uzman rehberler, ürünlerimizi her türlü koşulda test etme olanağına sahiptir.
Ürün testi Tüm botlarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL