QUECHUA

Konfor ve yer tutuş. Büyük ayaklar için idealdir.

Kadın Doğa Yürüyüşü Botları - Forclaz 500 High Ndy Ayakkabı QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/1a41d732f68846048aaa94060c008b99.zip/index.html
Kadın Doğa Yürüyüşü Botları

Quechua Forclaz 500 Su Geçirmez Outdoor Ayakkabı - kadın QUECHUA

QUECHUA
Her mevsime ve araziye uygun, uzun süreli doğa yürüyüşü yapanlara yönelik tasarlanan outdoor ayakkabı. Düzenli kullanım içindir. Hacmi sayesinde, geniş ayakkabılar arayanlar için ideal outdoor ayakkabı. Mükemmel tutunma özelliği bulunan tabanı sayesinde, güven içinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

229.99TL -  %

229.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8319662
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri. Laboratuvar ve kullanım testlerine tâbi tutulan bot ve ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmezdir ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya daldırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suda olacak şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.
Botun su geçirmezlik seviyesi. FORCLAZ 500 ayakkabı 8000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Satın Alırken Ayakkabıları ayakta ve yürüyüşe uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz, çeşitli model ve numaraları deneyebilirsiniz. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağaza içerisinde yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın şeklini alması için, ayakkabıyı ilk doğa yürüyüşlerinizden itibaren kullanmaya başlayın.
Saha testleri Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Orta ve yüksek dağ tırmanışçılarından oluşan ASTER derneği, yürüyüş ayakkabıları tasarımı ve geliştirilmesi konusunda Quechua tasarımcıları ve mühendisleriyle birlikte çalışmaktadır. Bu derneğe üye dağcılar yıl boyunca her tür yürüyüş yolunda ayakkabılarımızı test eder. Böylece ayakkabılarımız gerçek koşullarda test edilir.
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL