QUECHUA

Konfor ve yer tutuş. Büyük ayaklar için idealdir.

Dağcılık Ayakkabıları - Forclaz 500 High Kadın Doğa Yürüyüşü Botu QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/1a41d732f68846048aaa94060c008b99.zip/index.html
Dağcılık Ayakkabıları

Quechua Forclaz 500 Su Geçirmez Outdoor Ayakkabı - kadın QUECHUA

QUECHUA
Her mevsime ve araziye uygun, uzun süreli doğa yürüyüşü yapanlara yönelik tasarlanan outdoor ayakkabı. Düzenli kullanım içindir. Hacmi sayesinde, geniş ayakkabılar arayanlar için ideal outdoor ayakkabı. Mükemmel tutunma özelliği bulunan tabanı sayesinde, güven içinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Renk : AÇIK GRİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

249.99TL -  %

249.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 30/05/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 6.29 TL .
Referans numarası : 8319101
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Yer tutuş 5 mm dişlerden oluşan kauçuk CROSSCONTACT taban: mükemmel yer tutuş sağlar.
Darbe emici PU darbe emici özelliği sayesinde dayanıklı ve etkilidir. EVA iç taban; rahat.
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan Novadry® kaplama sayesinde ayaklarınız kuru kalır.
Destek Yüksek gövdesi, yarı-sert derisi ve 2 bağcık kancası ile ayağı iyi kavrar.
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
36 - 42.
Ağırlık
39 numarada 467 gr.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri. Laboratuvar ve kullanım testlerine tâbi tutulan bot ve ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmezdir ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya daldırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suda olacak şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.
Botun su geçirmezlik seviyesi. FORCLAZ 500 ayakkabı 8000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Satın Alırken Ayakkabıları ayakta ve yürüyüşe uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz, çeşitli model ve numaraları deneyebilirsiniz. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağaza içerisinde yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın şeklini alması için, ayakkabıyı ilk doğa yürüyüşlerinizden itibaren kullanmaya başlayın.
Saha testleri Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
50.00% Polyester, 10.00% Poliüretan, 40.00% Dana derisi
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
60.00% Termoplastik poliüretan, 40.00% Poliüretan
Bakım önerileri Fırça ya da sünger yardımıyla ayakkabı tabanında bulunan toprak veya çamur kalıntılarını temizleyebilirsiniz. Nubuk özelliğinin korunması için her zaman aynı yöne doğru fırçalamaya özen gösterin. Yarma deri üzerinde besleyici krem ya da su geçirmez yağ kullanılması önerilmez. Bu ürünlerin kullanımı deriye zarar vermez ancak ayakkabının estetik görünümünü bozar.
Saklama önerisi Nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklayın.
Uyarılar Dağcılık için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Orta ve yüksek dağ tırmanışçılarından oluşan ASTER derneği, yürüyüş ayakkabıları tasarımı ve geliştirilmesi konusunda Quechua tasarımcıları ve mühendisleriyle birlikte çalışmaktadır. Bu derneğe üye dağcılar yıl boyunca her tür yürüyüş yolunda ayakkabılarımızı test eder. Böylece ayakkabılarımız gerçek koşullarda test edilir.
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM