100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Konfor ve yer tutuş. Büyük ayaklar için idealdir.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/1a41d732f68846048aaa94060c008b99.zip/index.html

Forclaz 500 High Kadın Doğa Yürüyüşü Botu

Her mevsime ve araziye uygun, uzun süreli doğa yürüyüşü yapanlara yönelik tasarlanan outdoor ayakkabı. Düzenli kullanım içindir. Hacmi sayesinde, geniş ayakkabılar arayanlar için ideal outdoor ayakkabı. Mükemmel tutunma özelliği bulunan tabanı sayesinde, güven içinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Renk : GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8319101
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Botların su geçirmezlik testleri.

Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar Su geçirmez membranı sayesinde benzersiz su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sunarlar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan ayakkabıların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.

3 su geçirmezlik seviyesi.

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 bükülme (yaklaşık 4 km yürüyüş)
4000 bükülme (yaklaşık 8 km yürüyüş)
8000 bükülme (yaklaşık 16 km yürüyüş).Bu testler aracılığıyla, botun kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.

Botun su geçirmezlik seviyesi

TREK 100 bot, yarı gövdesine kadar suya batmış şekilde 16 km yürüyüşte 8000 bükülme ile su geçirmezlik testinden geçmiştir.

Laboratuvar testleri

Ürünün teknik özelliklerini kontrol etmek için şu testler gerçekleştirilmektedir: - bağcık ve kopçaların dayanıklılığı
- tabanın birleştirilmesi
- zehirli madde kullanımı
- UV ışınlarına karşı dayanıklılık
- taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı
- hızlandırılmış eskitme.

Satış tavsiyesi

Botları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: topuğun yerleşmesi (topuğun tabandan çok az ayrılması ya da hiç ayrılmaması) ve ayağın öne kaymaması (ayak parmaklarının öne vurmaması).
Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun.Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için botlarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

Bakım önerileri

Botu temizlemek ve toprak ile çamur kalıntılarından kurtulmak için bir fırça kullanın. Nubuğun orijinal görünümünü koruması için her zaman aynı yönde fırçalayın. Yarma deri üzerinde besleyici krem ya da suya dayanıklı yağ kullanılması önerilmez. Bu ürünlerin kullanımı deriye zarar vermez ancak botun estetik görünümünü bozar.

Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Orta ve yüksek dağ tırmanışçılarından oluşan ASTER derneği, yürüyüş ayakkabıları tasarımı ve geliştirilmesi konusunda Quechua tasarımcıları ve mühendisleriyle birlikte çalışmaktadır. Bu derneğe üye dağcılar yıl boyunca her tür yürüyüş yolunda ayakkabılarımızı test eder. Böylece ayakkabılarımız gerçek koşullarda test edilir.
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM