QUECHUA

Tahriş riskini azaltır

Doğa Yürüyüşü Çorapları - Forclaz 500 High Çorap QUECHUA
Doğa Yürüyüşü Çorapları

2 çift Forclaz 500 Yüksek Konçlu Doğa Yürüyüşü Çorabı - yetişkin, gri/kırmızı QUECHUA

QUECHUA
Birkaç günlük doğa yürüyüşleri için tasarlanmıştır. Düzenli kullanıma uygundur. Yaz yürüyüşlerinizden keyif almanızı sağlayacak hafif çorap. Nefes alır ve ayakların su toplamasını engeller. Aynı renkte iki çift olarak satılır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8227763
TEKNİK BİLGİLER
Fluorofiber nedir? Fluorofiber teknik yollarla elde edilen sentetik bir malzemedir. Farkedilebilir bir dayanıklılık sağlar ve aşınmayı yüksek derecede azaltır. Deride sürtünmeden ötürü oluşabilecek tahrişleri engeller, topuk ve parmak bölgesininin su toplamasını önler.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER %98 Poliyamid %2 Elastan
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler üretip geliştirirler. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Uyarılar Dağcılık için uygun değildir.
Saklama önerisi Işık görmeyen ve nemden uzak bir yerde saklayın.
Bakım önerileri Bu çorapları maksimum 30°'de yıkayın. Çorapları kurutma makinesinde kurutmak yerine açık havada kurutun. Çoraplarınızı hiçbir zaman ütülemeyin!
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER