100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Ayağınıza uyum sağlayan ayakkabı.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/9e52a9e1-bd1e-4a5d-81e6-d103940ba24a.zip/index.html

FORCLAZ 500 HELIUM AYAKKABI

Kuru havalarda, teknik zeminde, hızlı bir şekilde doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Düzenli - yoğun kullanıma uygundur. Doğru numarayı bulmakta zorlanıyor musunuz? EVOFIT teknolojisi sayesinde bu ayakkabı, kavrama özelliğinden taviz vermeden ayağınızın şekline mükemmel biçimde uyum sağlar Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357932
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Cross Contact Taban

Laboratuvarlarımızda yapılan uzun araştırmalar sonucunda tasarlanan tabanlar, özel kauçuk formülü sayesinde en uygun düzeyde kaymazlık ve yer tutuş sağlar. Forclaz 500 Helium ayakkabının taban tasarımı yer tutuşa kıyasla daha fazla kaymazlık sağlar. Tanım: Yer tutuş: Yumuşak zeminde (kaygan ya da kuru) kaymayı önler. Kaymazlık: Sert zeminde (ıslak veya kuru) kaymayı önler.

Satın Alırken

Botların her ikisini de, ayakta, doğa yürüyüşüne uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz, çeşitli model ve numaraları deneyebilirsiniz. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun oturması ve ayağın öne kaymaması. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin.
Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inişe geçmeden önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önleyecek kadar sıkı olduğundan emin olun.

Arazi testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: Bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM