100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Havadar, hafif ve ayak koruması.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/1f08b0067f9141a2b2c6bcb8fedbc51b.zip/index.html

FORCLAZ 500 FRESH AYAKKABI

Günübirlik yapılan dağ yürüyüşleri için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur. Oluklu tabana ve file gövdeye sahip bu doğa yürüyüşü ayakkabıları, ayaklarınızı kuru ve serin tutmanıza yardımcı olur! Sıcak havada dağlık arazide yaptığınız doğa yürüyüşleri için ideal ayakkabı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8339220
TEKNİK BİLGİLER
Crosscontact taban

Laboratuvarlarımızda yapılan uzun araştırmalar sonucunda tasarlanan tabanlar, özel kauçuk formülü sayesinde en uygun düzeyde kaymazlık ve yer tutuş sağlar. Kullanıcı ihtiyaçları farklı olduğundan, kaygan zeminde dahi kuru zemindeki gibi rahat yürüyüş yapmanız için en uygun ürünleri tasarlamak için düzenli olarak araştırma yapıyoruz.

Fresh konsepti

Özel ayakkabı tasarımı, nefes alan gövde ve terin dışarı atılmasını sağlayan tabanı birleştirir.
Test edenler ve kullanıcılar tarafından laboratuvar ve kullanım testi ile onaylanan bu konsept yaz aylarında yaptığınız doğa yürüyüşleriniz sırasında ayağınızın kuru kalmasını sağlar. https://d1065et7n9hdcp.cloudfront.net/__imageservlet/file/damimport/pj/024/f14719398129730/forclaz_fresh_man.jpg?variation=thumbnailBig

Arazi testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Hangi numara seçilmeli?

Son derece ince ve nefes alan bileşen yapısı sayesinde Forclaz 500 ayakkabının kalıbı geniştir. Bu nedenle, standart ayak numaranızdan bir numara küçük olan ayakkabıyı satın almanızı öneririz.

Satın Alırken

Ayakkabıları ayakta ve yürüyüşe uygun çoraplarla deneyin.
Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin.
İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması.
Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Makinede 5 yıkama testinden geçmiştir. Açık havada kurumaya bırakın. Daha hijyenik bir kullanım için giymediğiniz zamanlarda ayakkabınızın iç tabanını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde hem ayakkabının hem de tabanın rahatça kuruması sağlanabilir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM