QUECHUA

Önerilen kullanım şartları: 7°C ile 1°C arası.

Doğa Yürüyüşü Eldivenleri Doğa Yürüyüşü - Forclaz 500 Eldiven - Siyah QUECHUA - Outdoor Ekipmanlar ve Aksesuarlar
Doğa Yürüyüşü Eldivenleri

Forclaz 500 Doğa Yürüyüşü Eldiveni - yetişkin, siyah QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü yaparken ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlanan outdoor eldiven. Polar esnek eldiven. Önerilen kullanım şartları: 7°C ile 1°C arası sıcaklıkta.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

39.99TL -  %

39.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8317975
TEKNİK BİLGİLER
Uygun kıyafet tercihi Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımı azaltılır. Bu sebeple, uygun eldiven ve kıyafetleri tercih ederek ellerinizin rahat etmesini sağlamalısınız. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanızı öneririz.
Önerilen sıcaklık = 7°C Test edenlerin %100'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 500 eldiveni için bu sıcaklık 7°C'dir.
Limit Sıcaklık = 1°C. Uygun çevre sıcaklığı: Katılımcıların %90'ı, bu çevre sıcaklığında giyilen eldivenlerin oluşturduğu hissiyatın kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 500 eldiveni için bu sıcaklık 1°C'dir.
Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür? Tüm eldivenler, en düşük kullanım sıcaklığını belirlemek amacıyla ısı ileten yapay bir el üzerinde laboratuvarda test edildi. En düşük kullanım sıcaklığı (tavsiye edilen ve limit) 23 kişi tarafından 10 km/s hız ile esen bir rüzgar altında -20°C'den 5°C'ye kadar değişen sıcaklıklarda test edildi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana bileşen: %90 polyester, %10 elastan. Avuç içi bileşeni: poliüretan. Baş parmak ve işaret parmağında 6 ek dokunmatik parça bulunur.
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tüm yıl boyunca tasarımcılarımız iyi görünen, basit ve teknİk ürünler üretmenin ve geliştirmenin yollarını aramaktadır. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Saklama önerisi Temiz ve kuru bir yerde saklayınız.
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkayınız. Kurutma makinesinde kurutmayınız. Çabuk kuruma özelliğine sahiptir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
39.99TL
39.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
39.99TL
39.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
39.99TL
39.99TL