100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Önerilen kullanım şartları: 7°C ile 1°C arası.

FORCLAZ 500 ELDİVEN

Doğa yürüyüşü yaparken ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlanan outdoor eldiven. Polar esnek eldiven. Önerilen kullanım şartları: 7°C ile 1°C arası sıcaklıkta.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317965
TEKNİK BİLGİLER
Uygun kıyafet tercihi

Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımı azaltılır. Bu sebeple, uygun eldiven ve kıyafetleri tercih ederek ellerinizin rahat etmesini sağlamalısınız. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanızı öneririz.

Önerilen sıcaklık = 7°C

Test edenlerin %100'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 500 eldiveni için bu sıcaklık 7°C'dir.

Limit Sıcaklık = 1°C.

Uygun çevre sıcaklığı: Katılımcıların %90'ı, bu çevre sıcaklığında giyilen eldivenlerin oluşturduğu hissiyatın kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 500 eldiveni için bu sıcaklık 1°C'dir.

Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür?

Tüm eldivenler, en düşük kullanım sıcaklığını belirlemek amacıyla ısı ileten yapay bir el üzerinde laboratuvarda test edildi. En düşük kullanım sıcaklığı (tavsiye edilen ve limit) 23 kişi tarafından 10 km/s hız ile esen bir rüzgar altında -20°C'den 5°C'ye kadar değişen sıcaklıklarda test edildi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tüm yıl boyunca tasarımcılarımız iyi görünen, basit ve teknİk ürünler üretmenin ve geliştirmenin yollarını aramaktadır. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM