100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Sıcak tutan, fermuarlı polar

Forclaz 500 Çocuk Poları

Doğa yürüyüşlerinde ve diğer aktivitelerde çocuğunuzun vücudunu soğuğa karşı korumak için tasarlanmıştır. Çocuğunuzun dolabına çok yakışacak : fermuarlı, sıcak tutan, rahat, hafif ve giymesi kolay polar.

Renk : PEMBE

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317150
TEKNİK BİLGİLER
Beden:

Bedeni iyi seçebilmek için, çocuğunuzun boyunu, çıplak ayakla kafandan ayağa kadar ölçün: 102 - 109 cm = beden 4 yaş, 110 - 113 cm = beden 5 yaş, 114 - 121 cm = beden 6 yaş, 122 - 133 cm = beden 8 yaş, 134 - 145 cm = beden 10 yaş, 146 - 158 cm = beden 12 yaş, 159 - 172 cm = beden 14 yaş.

Polar bileşen

Polar iyi bir ısı yalıtım seviyesine sahiptir. Poların fırçalanması sırasında bir miktar hava poların içine hapsedilmiştir. Bu işlem, ürünün iki tarafına da gerçekleştirilir. Fırçalama işlemi ayrıca kişinin vücut ısısının korunmasını da sağlar. Fırçalama seviyesi ve malzemenin kalınlığı yapıalcak spora ve çevreye göre değişir. Çok hafiftir (yünle kıyaslandığında).

Stratermic

Stratermic tarafından geliştirilen ürünler sıcaklık ve hafiflik garantisi sunar. Oldukça dayanıklı olan bu kumaş, laboratuvarda kullanım alanlarına uygun şekilde test edilmiştir.

Bileşen testleri:

Darbelere ve yıpranmaya karşı dayanıklılık testleri: Örneğin, Stratermic polarların toplama yapıp yapmadığını da kontrol eder.Renk testleri: Hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Sık yıkanabilme özelliği sık sık yapılan yıkamalar kumaşın kalitesini etkilemez.

Pratik özellikler

Rüzgarı keser, 2 adet el cebi.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Genç testçilerimiz Mont Blanc dağının eteklerinde arazi testi gerçekleştirmiştir.
Ürün testi Bütün ürünlerimiz, gönüllü kullanıcılar tarafından arazi testlerinde test edilir. Özellikle çocuk ürünleri Mont Blanc'daki ekip tarafından konsept ve kalite geliştirme çalışmalarına tabi tutulur.
Teknik bileşenler Stratermic dolgu, dışarıdaki hava ne kadar soğuk olursa olsun ve ne sıklıkta spor yaparsanız yapın mükemmel ısı yalıtımı sunar.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM