TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Entegre darbe emme sistemine sahip baton.

FORCLAZ 500 ANTİŞOK TEK BATON

Yoğun olarak UZUN SÜRELİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ yapanlar için tasarlandı. Birleşme yerlerindeki darbe emme sistemi ile güvenliğinizi sağlar Darbe emme sistemini istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8270629
TEKNİK BİLGİLER
Batonlara uygulanan teknik testler

Kullanıcının, üzerine sert bir şekilde baskı uygulaması durumunda etkinliğini ve dayanıklılığını garanti etmek için açık baton üzerinde esneme ve kompresyon testleri uygulanır. Ayrıca, sıkıştırma sistemlerinin sağlamlığını ve etkinliğini onaylamak için çekme, sıkma ve eskitme testleri ile kullanım sırasında yaşanabilecek sıkışma durumuna karşı uç ve sap kısımları üzerinde çekme testleri yapılır.

Batonlarımı nasıl ayarlayacağım?

Baton, vücüda paralel olan kolun ön kısmı dik açı oluşturucak şekilde tutulmalıdır. Ayarlamak için: Alt parça halkasının altında bulunan orta parçayı gevşetin, batonun boyunu (cm) isteğinize göre ayarlayın ve aşırıya kaçmadan tekrar sağlam bir şekilde sıkın. Aynı işlemi alt parça için de uygulayın. "STOP LINE" İŞARETİNİ ASLA GEÇMEYİN, aksi takdirde baton kullanım sırasında kırılabilir.

Kullanım önlemleri

Yola çıkmadan önce batonlarınızın doğru bir şekilde sıkıştırıldığından emin olun.

Kullanım tavsiyeleri

İniş sırasında veya uzun süreli trekking gibi dağlık arazide yapılan zorlu aktivitelerde, batonunuzu daha uzun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz Tırmanış sırasında kayıştan destek alın, iniş sırasında kayışı çıkartmanız batonunun size zarar vermesini engeller.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm batonlarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM