100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

nefes alır, hafiftir;

Forclaz 50 Çocuk Şapkası

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ sırasında çocuğunuzun başını güneşten korumak ve kuru tutmak için tasarlanmıştır. Doğa yürüyüşüne çıkarken unutulmaması gereken şapka : Nefes alır, Anti UV ve hafif.Herkese uyum sağlaması için arka kısmında ayarlaması vardır.

Renk : KIRMIZI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8332345
TEKNİK BİLGİLER
Bileşenlerin dayanıklılığı

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, laboratuvarda gerçekleştirilen testlerde poların tüylenme yapmadığı onaylanır. Renk testleri: Kullanılan boyaların dayanıklılığı, tükürükle teması halinde hiçbir şekilde akmayacağından emin olmak amacıyla test edilerek onaylanır. Eskime testi: Sık yıkamalar, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermez.

Bedenler:

Standart beden, başın arka kısmında yer alan sıkma bandı sayesinde ayarlanabilir.

Güneşe karşı koruma

En iyi güneş korumasını sağlamak giyim şeklinizden geçer: uzun kollu üstleri, pantolonları ve geniş kenarlı şapkaları kullanmaya özen gösterin.
Korunmak için sadece tişört giymek yeterli değildir: kumaşın kalınlığı, dokumanın yoğunluğu ve renk UV ışınlarının oranına etki etmektedir.
SPF 40+/ 50+ etiketi Avrupa standartlarına uygunluğun göstergesidir. SPF 40+ göstergesi güneş ışınlarının %97,5 oranında, 50+ göstergesi ise %98 oranında engellendiğini belirtir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Genç testçilerimiz Mont Blanc dağının eteklerinde arazi testi gerçekleştirmiştir.
Ürün testi Bütün ürünlerimiz, gönüllü kullanıcılar tarafından arazi testlerinde test edilir. Özellikle çocuk ürünleri Mont Blanc'daki ekip tarafından konsept ve kalite geliştirme çalışmalarına tabi tutulur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM