QUECHUA

Yarı fermuarlı yaka. %100 geri dönüştürülmüş polar

Bebek Doğa Yürüyüş Kıyafetleri - Forclaz 50 Bebek Poları, pembe QUECHUA
Bebek Doğa Yürüyüş Kıyafetleri

Forclaz 50 Doğa Yürüyüşü Poları - bebek, pembe QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü ve benzeri aktivitelerde çocuğunuzu sıcak tutmak için tasarlandı. Doğa yürüyüşüne çıktığınızda bebeğinize mutlaka giydirmeniz gereken sade ve kaliteli polar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317063
TEKNİK BİLGİLER
Yarı fermuarlı yaka: Çeneyi koruyan ek parçası ve yarı fermuarlı yapısıyla kolay giyilen boğazlı polar.
Sıcak tutma özelliği Islak vücudu da sıcak tutar.
Bileşen testleri: Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, Stratermic poların tüylenme yapıp yapmadığını test eder.
Ürün testleri Çocukların kullanımına uygun ürünler: Tükürükle temasında hiçbir şekilde soyulma oluşmayacağını onaylamak için boyaların dayanıklılığı sıkı bir test prosedüründen geçirilerek onaylanır. Ayrıca, çocuk ürünleri tedarikçilerimizin tümü tarafından imzalanan katı bir ortaklık sözleşmesi çerçevesinde zehirli madde barındırabilecek ürünlerin her tür kullanımı da yasaklanmıştır.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Stratermic, poların tüylenme yapıp yapmadığını kontrol eder. Çocuk kıyafetlerinde kullanılan maddeler: Tükürükle temasında hiçbir şekilde soyulma oluşmayacağını onaylamak için boyaların dayanıklılığı sıkı bir test prosedüründen geçirilerek onaylanır. Ayrıca, çocuk ürünleri tedarikçilerimizin tümü tarafından imzalanan katı bir ortaklık sözleşmesi çerçevesinde zehirli madde barındırabilecek ürünlerin her tür kullanımı da yasaklanmıştır.
Garanti 2 Yıl