100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Yarı fermuarlı yaka. %100 geri dönüştürülmüş polar

Referans numarası : 8317063

Forclaz 50 Bebek Poları, pembe

Doğa yürüyüşü ve benzeri aktivitelerde çocuğunuzu sıcak tutmak için tasarlandı. Doğa yürüyüşüne çıktığınızda bebeğinize mutlaka giydirmeniz gereken sade ve kaliteli polar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Yarı fermuarlı yaka:

Çeneyi koruyan ek parçası ve yarı fermuarlı yapısıyla kolay giyilen boğazlı polar.

Sıcak tutma özelliği

Islak vücudu da sıcak tutar.

Bileşen testleri:

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, Stratermic poların tüylenme yapıp yapmadığını test eder.

Ürün testleri

Çocukların kullanımına uygun ürünler: Tükürükle temasında hiçbir şekilde soyulma oluşmayacağını onaylamak için boyaların dayanıklılığı sıkı bir test prosedüründen geçirilerek onaylanır. Ayrıca, çocuk ürünleri tedarikçilerimizin tümü tarafından imzalanan katı bir ortaklık sözleşmesi çerçevesinde zehirli madde barındırabilecek ürünlerin her tür kullanımı da yasaklanmıştır.

Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Stratermic, poların tüylenme yapıp yapmadığını kontrol eder. Çocuk kıyafetlerinde kullanılan maddeler: Tükürükle temasında hiçbir şekilde soyulma oluşmayacağını onaylamak için boyaların dayanıklılığı sıkı bir test prosedüründen geçirilerek onaylanır. Ayrıca, çocuk ürünleri tedarikçilerimizin tümü tarafından imzalanan katı bir ortaklık sözleşmesi çerçevesinde zehirli madde barındırabilecek ürünlerin her tür kullanımı da yasaklanmıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM