QUECHUA 10300

%100 gıdık ve sırt tüyünden oluşan hafif mont.

Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar Doğa Yürüyüşü - FORCLAZ 300 XX-LIGHT KADIN KUŞ TÜYÜ MONT - MOR QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

FORCLAZ 300 OUTDOOR ŞİŞME MONT - KADIN, MOR QUECHUA

QUECHUA
Dağlık arazide yapılan doğa yürüyüşü sırasında soğuktan korunmanız için tasarlandı. 0°C ile -5°C arasında ideal rahatlık. Quechua outdoor şişme mont ürün gamının en hafif ve en az yer kaplayan ürünü (%100 sırt/gıdık tüyü)

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

219.99TL -27  %

159.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 28/04/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 22/01/2015 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 22/01/2015 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 28/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8318544
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı %85 sırt, %15 gıdık tüyü dolgu (M bedende 91 g.). Kapüşon. Vücudu saran yapı.
Hafiflik Bu şişme mont, M bedende yalnızca 280 g. ağırlığındadır.
Yer kaplamama Sol cebine katlanarak sırt çantasına yerleştirilebilir. 660 İNÇ
Cep Fermuarla kapanabilen 2 el cebi. 2 adet geniş iç cebi bulunur.
Hareket serbestliği Mini kuş tüyü mont: su geçirmez bir monta göre daha fazla rahatlık sunar.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Kadın montu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Beden
XS - XXL
Ağırlık
M bedende 280 g.
Renk
Mor.
Diğer renkler
Gri mavi.
TEKNİK BİLGİLER
Sırt ve gıdık tüyü dolgusunun şişme kapasitesi 85/15 dolgu oranı sayesinde bu mont, 660 inç küp veya üzeri şişme kapasitesi sağlar. Şişme kapasitesi, kuş tüyünün havayı «hapsederek » ısı yalıtımını sağlama kapasitesini temsil eder. Yani kuş tüyü ne kadar çok şişerse, o kadar çok yer kaplayacak ve havayı hapsederek o kadar çok yalıtım sağlayacaktır.
Kuş tüyü dolgu kullanmanın avantajları* Kuş tüyünün şişme kapasitesi ve dayanıklılığı, doğa yürüyüşleriniz için 3 önemli özellik sunar: - Hapsedilen hava sayesinde ısı yalıtımı
- Maksimum hafiflik: Kuş tüyü dolgu, sentetik dolgu ile aynı sıcaklığı sağlamasının yanı sıra ondan daha hafiftir. Böylece sırt çantanızda çok ağırlık yapmaz.
- Az yer kaplar.
* Hayvanların acı çekmemesi konusunda duyarlıyız. Tedarikçilerimiz kullanılan ördek tüylerinin tüketim amaçlı kesilen ördeklerden alındığını yazılı olarak tarafımıza beyan etmiştir.
Sırt ve gıdık tüyü dolgulu şişme mont için bakım önerileri Tüm kış boyunca kullanacağınız bu montu yıkamanız gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerilerimizi görebilirsiniz: How to wash and dry your down jacket ?
http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
Yağmur yağması durumunda Bu ürün su tutmayan malzemeden üretilmiştir. Su montun içine sızmaz ve kumaşın üzerinden kayar. Size de yağmurdan kaçıp güvenli bir yere geçmeniz için yeterli süreyi tanır. Ancak, şişme mont su geçirmez değildir. Uzun süre yağışa maruz kalmanız halinde montun üzerine yağmurluk giymeniz önerilir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %100 poliamit ana bileşen. %85 sırt, %15 gıdık tüyü dolgu.
Bakım önerileri Kuş tüyü montların bakımı oldukça hassastır. Montunuzu kuru temizlemeye vermenizi öneriyoruz. Makinede 30°C'de yıkanabilir. Kuş tüyünün havalanması için makineye 2 adet tenis topu yerleştirin. 2 kez durulama yapın. Kurutma makinesi kullanılması önerilir: Kuş tüyünün havalanması için makineye 3 adet tenis topu yerleştirip sentetik programda kurutun. Kuş tüyünün topaklanmaması ve yalıtım özelliğini koruması için tamamen kuruyana kadar makinede tutun. İnternette bulunan bakım kılavuzunu inceleyin.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde temiz ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Yağışlı havalarda yapılan doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm montlarımız, 5 km/sa hızla esen rüzgarda doğa yürüyüşü yapıldığında oluşabilecek şartlar taklit edilerek laboratuvar ortamındaki termal bir manken üzerinde test edildi. Bu test, 1 ile 5 aralığında derecelendirilen ısı yalıtım seviyesi arasından kendinize en uygun seçimi yapmanızı sağlar.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER