QUECHUA

Önerilen kullanım şartları: -3°C - 2°C arasında

FORCLAZ 300 HYBRID ELDİVEN

Doğa yürüyüşü yaparken ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlandı. Önerilen kullanım şartları: -3°C - 2°C arasında. Dokunmatik

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8369960
TEKNİK BİLGİLER
YENİLİK: Elin her bölgesine uyum sağlayan hibrit eldiven Elin farkı bölgelerine göre farklı malzemeler kullanılan eldiven: Eldivenin üst kısmında rüzgar kesici softshell, elin hareketlerini kolaylaştırmak için avuç içinde pürüzsüz polar malzeme, en iyi kavrama için avuç içinde sentetik güçlendirme, ele iyi bir şekilde oturması ve montun manşetini kaldırmadan kolayca giyebilmek için esnek elastan bileşenli bilek.
Uygun kıyafet tercihi Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer ve vücut, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımını azaltılır. Bu sebeple, kullanıma uygun eldiven ve kıyafetleri tercih ederek ellerinizin rahat etmesini sağlamalısınız. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük beden eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanız her zaman daha iyi olur.
Önerilen sıcaklık = 2°C Test edenlerin %100'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 300 hibrit eldiven için bu sıcaklık 2°C'dir.
Limit Sıcaklık = -3°C Test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 300 hibrit eldiven için bu sıcaklık -3°C'dir.
Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür? Tüm eldivenlerimiz, en düşük kullanım sıcaklığını belirlemek için termal bir el yardımıyla laboratuvarda test edilmiştir. En düşük kullanım sıcaklığı (tavsiye edilen ve limit) 23 kişi tarafından 10 km/s hız ile esen bir rüzgar altında -20°C'den 5°C'ye kadar değişen sıcaklıklarda test edildi. Bu sıcaklıklar yalnızca yürürken geçerlidir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM