TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Önerilen kullanım şartları: 6°C ile 1°C arası.

FORCLAZ 20 ELDİVEN - Siyah

Doğa yürüyüşü yaparken, ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlanan outdoor eldiven. Dayanıklı ve sıcak tutan polar eldiven. Önerilen kullanım şartları: 6°C ile 1°C arası sıcaklıkta.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8189484
TEKNİK BİLGİLER
Uygun kıyafet tercihi

Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımı azaltılır. Bu sebeple, uygun eldiven ve kıyafetleri tercih ederek ellerinizin rahat etmesini sağlamalısınız. Beden konusunda tereddüt ederseniz, küçük eldiven almak yerine bir beden büyük eldiven almanızı öneririz.

Önerilen sıcaklık = 6°C

Test edenlerin %100'ü belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 20 eldiven için bu sıcaklık 6°C'dir.

Limit Sıcaklık = 1°C.

Test edenlerin %90'ı belirtilen çevre sıcaklığının bu eldiven için kabul edilebilir olduğunu söyledi. Forclaz 20 eldiveni için bu sıcaklık 1°C'dir.

Kullanım sıcaklığı nasıl ölçülür?

Ürünlerimizi laboratuvarda ısı yalıtımı testine tabi tutulmuştur.T°, kullanıma uygun kıyafetleri giydiğinizde ve yürüdüğünüzde faydalıdır. Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşer, merkez sıcaklığı korumak için ellerdeki kan dolaşımı azaltılır. T° önerileri ve limiti 5°C - 20°C arasındaki sıcaklıkta 10 km/s hızda esen rüzgarda 23 kişi tarafından yapılan test ile onaylanmıştır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler üretip geliştirirler. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM