100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Polar eldiven sıcak tutar ve nefes alır.

Forclaz 20 Doğa Yürüyüşü Polar Eldiveni - çocuk, siyah

Doğa yürüyüşü yaparken, çocuğunuzun ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlandı. Polar eldiven sıcak tutar ve nefes alır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8285577
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Öneriler

Beden tercihinde tereddüt ederseniz, bir beden büyük eldiveni almanızı öneririz. Uygun kıyafet tercihi: Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda vücut ısısı azalır. Vücut, merkez sıcaklığı arttırmak için eldeki kan dolaşımını azaltır. Bu sebeple, kıyafetleriniz ile kullandığınız eldivenler uyumlu olmalıdır.

Polar soğuktan nasıl korur?

Polar bileşen sahip olduğu yapı ve hacim sayesinde havayı hapseder. Hapsedilen hava, sahip olduğu doğal yalıtım özelliği sayesinde vücudu sıcak tutar. File sürtünerek havanın hapsolmasını sağlar.

Dayanıklılık

Tüylenmeye karşı özel bir işlemden geçirilen polar ürünlerimiz, ısı yalıtım özelliğini zamanla kaybetmez.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haute-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM