QUECHUA

Polar eldiven sıcak tutar ve nefes alır.

Doğa Yürüyüşü Eldivenleri - Forclaz 20 Doğa Yürüyüşü Polar Eldiveni - çocuk, siyah QUECHUA
Doğa Yürüyüşü Eldivenleri

Forclaz 20 Doğa Yürüyüşü Eldiveni - çocuk, siyah QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü yaparken, çocuğunuzun ellerinizi soğuğa karşı korumak için tasarlandı. Polar eldiven sıcak tutar ve nefes alır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8285577
TEKNİK BİLGİLER
Öneriler Beden tercihinde tereddüt ederseniz, bir beden büyük eldiveni almanızı öneririz. Uygun kıyafet tercihi: Hareket eden vücudun oluşturduğu sıcaklık, kıyafetlerin ısı yalıtım özelliği sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda vücut ısısı azalır. Vücut, merkez sıcaklığı arttırmak için eldeki kan dolaşımını azaltır. Bu sebeple, kıyafetleriniz ile kullandığınız eldivenler uyumlu olmalıdır.
Polar soğuktan nasıl korur? Polar bileşen sahip olduğu yapı ve hacim sayesinde havayı hapseder. Hapsedilen hava, sahip olduğu doğal yalıtım özelliği sayesinde vücudu sıcak tutar. File sürtünerek havanın hapsolmasını sağlar.
Dayanıklılık Tüylenmeye karşı özel bir işlemden geçirilen polar ürünlerimiz, ısı yalıtım özelliğini zamanla kaybetmez.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haute-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER