100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Poların sıcaklığı ve tişörtün hafifliği bir arada

FORCLAZ 20 ÇOCUK POLAR

Doğa yürüyüşlerinizde çocuğunuzu sıcak tutmak için tasarlandı. Çocuk polarları arasında en iyi sıcaklık-hafiflik oranına sahip ve en uygun fiyatlı ürün. Sağlam bileşenleri sayesinde yıkamaya dayanıklıdır.

Renk : KOYU MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8310161
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Polar bileşen:

Polar iyi bir ısı yalıtımı sağlar. Poların fırçalanması sırasında bir miktar hava poların içine hapsedilmiştir. Bu işlem, ürünün iki tarafına da gerçekleştirilir. Oluşan bu hava kütlesi ile vücut sıcaklığının korunması sağlanır. Uygulanan fırçalama işlemi, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve kullanım amacına (çevre, spor aktiviteleri) bağlı olarak değişir. Özellikle spor kıyafetlerinde tercih edilen polar bileşen, yüne göre oldukça hafiftir.

Bileşen:

Hafif ve sıcak tutan polar bileşenlerimiz tabi tutuldukları sıkı laboratuvar testleri ile uzun ömürlü kalite sunar.

Bileşen testleri

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Stratermic testi ile poların tüylenme yapıp yapmadığı kontrol edilir. Renk testleri: Tükürükle temasında hiçbir şekilde soyulma oluşmayacağından emin olmak için boyaların dayanıklılığı sıkı bir test prosedüründen geçirilerek onaylanır. Sık yıkanabilme testi: Sık yıkamanın, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermesi beklenmez.

Bedenler:

Bedeni iyi seçebilmek için, çocuğunuzun boyunu, çıplak ayakla kafandan ayağa kadar ölçün: 102 - 109 cm = beden 4 yaş, 110 - 113 cm = beden 5 yaş, 114 - 121 cm = beden 6 yaş, 122 - 133 cm = beden 8 yaş, 134 - 145 cm = beden 10 yaş, 146 - 158 cm = beden 12 yaş, 159 - 172 cm = beden 14 yaş.

Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Genç testçilerimiz Mont Blanc dağının eteklerinde arazi testi gerçekleştirmiştir.
Ürün testi Tüm ürünlerimiz, kendileri hedef alınarak tasarlanan temsili kullanıcılar tarafından gündelik kullanım koşullarında test edilir. Çocuk ürünlerini, Mont-Blanc'da yaşayan çocuklar ile gerçekleştirdiğimiz uzun süreli saha testleri sonucunda sürekli geliştirme imkanı buluruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM