TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Az yer kaplar 2 kapı, 1 eşya alanı.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/518ce4b1829641d8923dcc71f4357d56.zip/index.html

FORCLAZ 2 OUTDOOR ÇADIR

Doğa yürüyüşü / bivak yaparken 2 kişilik, az yer kaplayan bir çadır arayanlar için tasarlandı. 2 kişilik, 2 kapılı ve 1 eşya alanına sahip az yer kaplayan çadır. Hepsi bir arada montaj. (önceden monte edilmiş oda)

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8300050
TEKNİK BİLGİLER
Havalandırma ve rutubet oluşumunu önleme

Odada bulunan sineklik havalandırmalıdır ve su tutmaz kumaşlar sayesinde rutubetten ve hava akımından korur. Çadırın dış tentesinin önünde ve ayaklarının olduğu bölgede büyük bir havalandırma bölgesi bulunmaktadır.

Boyutlar ve ağırlık, katlı boyutlar

Sıkma perlonlu taşıma çantası: 35 X 18 X 18 cm Tünel yapılı. Ağırlık 3,5 kg

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

Direkler, kazıklar

Direkler: Fiberglas 8,5 mm ve 7,9 mm Kazıklar: Bükülmelere karşı dayanıklı 5 mm çelik.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 70 km/sa hızla esen (şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Alan

Uzunluk: 215 cm. Oda genişliği: Maks. 123 cm, maks. yükseklik 95 cm Maksimum 50 cm derinliğindeki kubbe sayesinde eşya alanının genişliği, oda kapısını engellemeden artar.

Güneşe karşı koruma

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Bu sebeple; cildinizi koruyun.

Kurulum / toplama

Klasik montaj, dış tentesi, ve önceden monte edilmiş odası sayesinde zaman kazandırır.

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında (ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak) ve sahada test edilerek onaylanmıştır. İç kısmı poliüretan kaplamalı polyester dış tente, 120g/m² kalınlığında polietilen oda matı. Bütün dikişler, ısı yoluyla birleştirilmiştir ve su geçirmezdir. Nefes alan ve su tutmaz yapıdaki polyester oda ve sineklik oluşan rutubet ile temas etmemenizi sağlar.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Ürünlerimiz garanti kapsamındadır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM