100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

En uygun fiyatlı sıcak tutan, rüzgarı kesen mont.

Forclaz 100 Mont - Mavi

Doğa yürüyüşü yaparken rüzgar ve yağmurdan korunmak isteyenler için tasarlandı. Sıcak tutan, nefes alan, esnek ve rüzgar kesen montta en iyi fiyat: Softshell tekniğinin sağladığı tüm özelliklere cazip fiyatla sahip olun.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343832
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri

Vücuda oturan standart feminen kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, içine 2. katman olarak mikro-polar türü bir kıyafet giyilebilir.

Cepler

2 adet fermuarlı el cebi.

Önerilen tamamlayıcı ürünler

Bakım ürünleri: Su tutmazlık özelliği kazandıran sprey veya sıvı malzeme. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayarlanabilir etek ucu

Elastik ip ve stoperler ile ayarlanır.

Termal rahatlık ve rüzgar kesici özellik

Rüzgar hissedilen soğuğu büyük oranda artırır. Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur. «Rüzgar kesici» olarak tabir edilen kumaşlar "donma etkisi" olarak adlandırılan durumu ortadan kaldırır. Rüzgara karşı bariyer oluşturarak ısı kaybını etkili biçimde azaltır.

Bileşenin su tutmazlık özelliği (su geçirmezlik ile karıştırmamalıdır)

Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmaz sıcak tutar ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu amaca yönelik ürünler bulunur. Tüm Softshell Quechua ürünleri su tutmazlık işleminden geçirilmiştir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.

Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Quechua Fransa, Haut-Savoie'da bulunan Mont-Blanc bölgesinde yer alır. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler teknik ve profesyonel ortaklarımızın katkılarıyla en zorlayıcı şartlar altında saha testlerine tabi tutulur. Çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM