QUECHUA Fins de serie

Ayağı destekler, su geçirmez ve nefes alır!

Erkek Doğa Yürüyüşü Ayakkabıları - FORCLAZ 100 HIGH NOVADRY - SU GEÇİRMEZ ERKEK BOTU QUECHUA
Erkek Doğa Yürüyüşü Ayakkabıları

FORCLAZ 100 HIGH OUTDOOR SU GEÇİRMEZ BOT - ERKEK QUECHUA

QUECHUA
Her türlü havada, dağlık arazi ve kolay parkurda yapılan, tüm gün süren doğa yürüyüşü için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygun. Ayağı destekler, su geçirmez ve nefes alır! Çok sayıda destek bölgesi ve iki kancalı sıkma sistemi ile FORCLAZ 500 dağ yollarında size eşlik eder.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
179.99TL -11 %

159.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: 28/03/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
179.99TL  %
179.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8287389
ÜRÜN AVANTAJLARI
Yer tutuş Mükemmel yer tutuşu sağlayan 5 mm tırtıklı Essensole TPU taban.
Darbe emici Ayak ölçüsüne uygun poliüretan ara taban: Dayanıklılık ve yüksek performans.
Su geçirmezlik Ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayan su geçirmez, nefes alan Novadry membran.
Destek Her türlü zeminde maksimum destek için üst kısmı 2 bağcık kancalı yüksek gövde.
Hafiflik 42 numarada 488 g.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan NOVADRY® teknolojisine sahip botlar su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri 3 ayrı seviyede uygulanır: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.
Botun su geçirmezlik seviyesi Forclaz 100 High Bot 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Arazi testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuar testleri gerçekleştirilmektedir: Bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
SATIN ALMA ÖNERİLERİ Botların her ikisini de, ayakta, doğa yürüyüşüne uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığını kontrol edin: Topuğun altı ve iniş sırasında ayağın ön kısmı. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağaza içerisinde yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için botlarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Üstü
30.00% İnek Derisi, 40.00% Polyester, 30.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Dış taban
60.00% Termoplastik poliüretan, 40.00% Poliüretan
Bakım önerileri Fırça ya da sünger kullanarak botunuzu temizleyebilir, toprak veya çamur kalıntılarından arındırabilirsiniz. Yarma deri üzerinde besleyici krem ya da suya dayanıklı yağ kullanılması önerilmez. Bu ürünlerin kullanımı deriye zarar vermez ancak botların estetik görünümünü bozar. Sentetik için olan sprey şeklindeki özel ürünlerle botların su geçirmezlik özelliğini düzenli olarak yenileyin.
Saklama önerisi Havadar, ışık ve nemden uzak bir yerde muhafaza edin.
Uyarılar Uzun süreli doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI