100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Ayağı destekler, su geçirmez ve nefes alır!

FORCLAZ 100 HIGH NOVADRY - SU GEÇİRMEZ ERKEK BOTU

Her türlü havada, dağlık arazi ve kolay parkurda yapılan, tüm gün süren doğa yürüyüşü için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygun. Ayağı destekler, su geçirmez ve nefes alır! Çok sayıda destek bölgesi ve iki kancalı sıkma sistemi ile FORCLAZ 500 dağ yollarında size eşlik eder.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8287389
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri

Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan NOVADRY® teknolojisine sahip botlar su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.

3 su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri 3 ayrı seviyede uygulanır: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.

Botun su geçirmezlik seviyesi

Forclaz 100 High Bot 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Arazi testleri

Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuar testleri gerçekleştirilmektedir: Bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

SATIN ALMA ÖNERİLERİ

Botların her ikisini de, ayakta, doğa yürüyüşüne uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığını kontrol edin: Topuğun altı ve iniş sırasında ayağın ön kısmı. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağaza içerisinde yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için botlarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM