100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Ayağı kavrar, su geçirmez ve nefes alır.

FORCLAZ 100 HIGH NOVADRY BOT

Kolay zeminlerde ve her türlü hava koşulunda tüm gün süren outdoor aktiviteler yapanlar için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygun. Ayağı kavrar, su geçirmez ve nefes alır. Güçlendirilmiş birçok bölümü ve 2 kancalı sıkma sistemiyle FORCLAZ 100, size dağların eteklerinde eşlik eder.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8287390
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Ayakkabıların su geçirmezlik testleri.

Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan bot ve ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle, basınçlı suya batırılan ayakkabıların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.

3 su geçirmezlik seviyesi.

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 flexion (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 flexion (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 flexion (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu kullanım testinden sonra, ürün kurur kurumaz eski su geçirmezlik seviyesine kavuşur.

Botun su geçirmezlik seviyesi

Forclaz 500 bot 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Arazi testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

SATIŞ TAVSİYESİ:

Ayakkabıları ayakta ve yürüyüşe uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun oturması ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM