Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
QUECHUA

Korur, su geçirmez ve nefes alır!

Forclaz 100 High L Ayakkabı

Her hava koşulunda, kolay zeminlerde, yarım günlük doğa yürüyüşleri için tasarlanan outdoor ayakkabı. Hobi amaçlı kullanıma uygun. Korur, su geçirmez ve nefes alır. FORCLAZ 500, birçok destek bölgesi ve 2 kancalı sıkma sistemi ile size dağ yollarında eşlik eder.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8287394
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri

Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan ayakkabılar, NOVADRY® özelliği sayesinde su geçirmez ve nefes alır. Öncelikle ayakkabılara basınçlı su uygulanarak yüzeylerinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, mekanik bir ayağa giydirilen ayakkabı yarısına kadar suya batırılır ve içinin tamamen kuru kaldığından emin olunur.

3 su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu kullanım testinden sonra, ürün kurur kurumaz eski su geçirmezlik seviyesine kavuşur.

Ayakkabının su geçirmezlik seviyesi

Forclaz 500 Ayakkabı 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Alan testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Ürünün teknik özelliklerini kontrol etmek amacıyla laboratuvarda gerçekleştirilen testler: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.

Satın Alırken

Ayakkabıları ayakta ve yürüyüşe uygun çoraplarla deneyin. Gerekli görürseniz, çeşitli model ve numaraları deneyebilirsiniz. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağaza içerisinde yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın şeklini alması için, ayakkabıyı ilk doğa yürüyüşlerinizden itibaren kullanmaya başlayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM