TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA sugecirmez

Ayağı kavrar, su geçirmez ve nefes alır!

Kadın Doğa Yürüyüşü Ayakkabıları

FORCLAZ 100 BOT QUECHUA

QUECHUA
Kolay zeminlerde ve her türlü hava koşulunda tüm gün süren dağ yürüyüşleri yapanlar için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygun. Ayağı kavrar, su geçirmez ve nefes alır! FORCLAZ 500, birçok kavrama bölgesi ve 2 kancalı bağlama sistemi ile size dağ yollarında eşlik eder.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
169.99TL - %

169.99TL*
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
169.99TL  %
DroppedPriceBefore0.00TLDroppedPriceNow169.99TL**
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8287394
AVANTAJLARI
Yer tutuş 5 mm kramponlardan oluşan kauçuk tabanı sayesinde daha iyi yer tutuş sağlar.
Darbe emici Tüm ayakkabıda bulunan EVA ara taban: yüksek performanslı ve dayanıklıdır.
Su geçirmezlik Su geçirmez ve nefes alan membran ile ıslak zeminlerde 4 saat süren yürüyüşler.
Destek Her türlü zeminde maksimum kavrama için 2 kancalı yüksek gövde.
Hafiflik 39 numarada 425 g.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testi

Su geçirmezlik testleri: laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar yağmura karşı mükemmel koruma sağlamak amacıyla su geçirmez ve nefes alan membrana sahiptir. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonuna tabi tutulur ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.

3 su geçirmezlik seviyesi

Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 bükülme (yaklaşık 2 saat yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 4 saat yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 8 saat yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, ayakkabının kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.

Su geçirmezlik seviyesi

Forclaz 100 High bot 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.

Satış tavsiyesi

Botları uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla, ayakta durarak deneyin. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun oturması ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Mağazada yürümekten çekinmeyin. Ayağınızın alışması için ayakkabılarınızı doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanın.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Saha testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Polyester ve yarma deri gövde; EVA ara taban, kauçuk taban.
Bakım önerileri Fırça ya da sünger kullanarak ayakkabınızı temizleyebilir, toprak veya çamur kalıntılarından arındırabilirsiniz. Yarma deri üzerinde besleyici krem ya da su geçirmez yağ kullanılması önerilmez. Bu ürünlerin kullanımı deriye zarar vermez ancak ayakkabının estetik görünümünü bozar. Ürünün su geçirmezlik bakımını, özel geliştirilmiş spreyleri düzenli olarak kullanarak yapın.
Saklama önerisi Havadar, ışık ve nemden uzak bir yerde muhafaza edin.
Uyarılar Uzun süreli doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
EN ÇOK ZİYARET EDİLEN ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI