TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

10°C. L boyu 940 g. Sıcak, hafif ve kompakt.

FORCLAZ 10° LIGHT UYKU TULUMU

10°C ve civarı sıcaklıklarda yapılan DOĞA YÜRÜYÜŞÜ GEZİLERİNİZDE veya BİVAK aktivitelerinizde uyumanız için tasarlandı. 10°C. L boyutta 940 g. Sıcak tutan, hafif ve az yer kaplayan uyku tulumu. 5 yıl garantilidir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8242830
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım sıcaklığı:

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde bulunan, "rahat sıcaklık" etiketi, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standartlarına uygun olarak bağımsız laboratuarda (AITEX) test edilmiştir. "Rahat sıcaklık" tulumun içinde rahat pozisyonda olan kullanıcının, vücut ısısını dengede hissettiği sıcaklıktır. Kadın bir kullanıcı ile normal kullanım şartları altında test edilmiştir. UYKU TULUMUNU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER:

Limit kullanım sıcaklığı nedir?

Limit Rahat Sıcaklık: Limit rahat sıcaklık, tulumun içinde kıvrılmış olan kullanıcının, vücut ısısının ne çok soğuk ne de çok sıcak olmasıdır, erkek bir kullanıcı ile normal kullanım şartları altında test edilmiştir.

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler:

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ama vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken, nemli tulumun içine girerseniz, tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz. Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.

Uyku tulumuna girmeden önce yapmanız gerekenler:

Basit giyinin (tek bir kat kıyafet yeterli)
El ve ayaklarınızı ısıtın: Bunun için bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ya da sıcak su matarası kullanın (kazara açılma durumuna dikkat edin). Kaslarınızı gerin (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür) ve soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının.

Bakım tavsiyeleri

Yıkama: uyku tulumunuzu diğer giysilerle ya da hassas renklerle birlikte yıkamayın, 1/3 oranda deterjan koyun; çamaşır makinenizi 30°C ve sentetik programa ayarlayın. Kurutmak için kuru ve hava alan bir yere serin. Güneşe ve direkt ışığa maruz bırakmayın. Makinede, düşük ısıda kurutabilirsiniz. Püf nokta: Çarşaf kullanırsanız, tulumu sık sık yıkamanıza gerek kalmaz ve böylece ısı yalıtımı performansını daha uzun süre muhafaza eder.

Bileşen:

İç kumaş: %100 polyester. Dış kumaş: %100 polyester. Ek parçalar: %100 Poliamit. Dolgu malzemesi: 120 g/m² yoğunluğunda %100 Polyester teknik dolgu.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu uyku tulumu, fiş / fatura üzerinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün herhangi bir bedel alınmadan değiştirilir ya da onarılır. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıllık özel garanti, ürün ve faturası gösterildiği taktirde geçerli olacaktır.
Garanti 5 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM