DOMYOS

Bakımı çok kolay, çift bileşenli tişört!

Çocuk Jimnastik Sıcak Hava Kıyafetleri - FITNESS TİŞÖRTÜ DOMYOS
Çocuk Jimnastik Sıcak Hava Kıyafetleri

FITNESS TİŞÖRTÜ - ÇOCUK - PEMBE / BASKILI DOMYOS

DOMYOS
Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Domyos, polyester ve pamuk bileşenleri karıştırarak %100 pamuğa göre daha kolay ütülenen, hızlı kuruyan ve bakımı kolay bir ürün geliştirdi. Bu bileşenin yarattığı hissi çok seveceksiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8365974
TEKNİK BİLGİLER
Pamuklu bileşeni, Fitness sporu için mükemmel bir his uyandırır. Modern tasarımlı, çift renkli ve hafif kırçıllı fitness tişörtü. Fırçalanmış bileşenin yarattığı hissi çok seveceksiniz. Polyester bileşeni %100 pamuğa göre daha hızlı kurur ve ütüleme kolaylığı sağlar.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı: Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM