DOMYOS

Uygun fiyatlı sıcak tutan ve yumuşak sweatshirt!

FITNESS SWEATSHIRT

Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Fırçalanmış pamuklu kumaştan yuvarlak yaka, desensiz bu sweatshirt, soğuğa karşı koruma sağlar. Hem fitness antrenmanı yapın hem de şık görünün!

Renk : Asfalt mavisi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8365957
TEKNİK BİLGİLER
5 - 14 yaşlarındaki çocuklar için Jimnastik ve Fitness kıyafet ürün gamımız: Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir.
Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Fırçalanmış pamuk / polyester karışımı bileşenden oluşan sweatshirt. Kolay giyimli, sade ve yuvarlak yaka bu sweatshirtü, fitness antrenmanı sırasında, öncesinde ve sonrasında kullanabilirsiniz. Yumuşak yapıdaki bu sweatshirt sizi soğuktan korur.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM