TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

%100 pamuk, cepli uzun bu şort Fitness'a uygundur

FITNESS ŞORTU

Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Uzun şortların en kolay kullanımlı ve rahat olanı... Domyos, uygulanan testler sonucunda ürünün şeklinde bozulma olmadığını ve renginin solmadığını garanti eder.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8351602
TEKNİK BİLGİLER
Bu uzun şort, hafiftir ve %100 pamuk dokumalıdır.

Hafif ve yumuşak dokulu bu uzun şort, fitness antrenmanları için uygundur. %100 pamuk dokuması ve dar kesimiyle, fitness antrenmanı boyunca hareket kolaylığı sağlar. Bu uzun şortun (bermuda) cepleri bulunur ve sıkma ipi sayesinde antrenman sırasında yerinde kalır. Bel kısmı elastiktir. Şortun uzunluğu diz üstüdür. Sol yanı baskılıdır.

5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı:

Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünlerimiz gerçek kullanım şartları altında test edilmekte ve müşteri görüşleri doğrultusunda yeniden şekillenmektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM