DOMYOS

Bukletli, saklama ceplerine sahip eşofman üstü.

FITNESS EŞOFMAN ÜSTÜ

Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. French terry (buklet) bileşenli hafif eşofman üstü Soğuktan korunmanız için sizi sıcak tutar. Düz kesim. Yüksek yakalı, kapüşonsuz. İki yan cep.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8367562
TEKNİK BİLGİLER
Yüksek yakalı, saklama cebine sahip eşofman üstü. Fitness antrenmanları yapmanız için ideal hafifçe sıcak tutan eşofman üstü. Geneli buklet kumaştan oluşan (fırçalanmamış pamuk) bu eşofman üstü, çok yumuşaktır ve soğuktan korur. Fitness antrenmanı yapanlara uygundur.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı: Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM