DOMYOS

Isınma ve esneme egzersizleri için ideal!

Çocuk Jimnastik Soğuk Hava Kıyafetleri - FITNESS EŞOFMAN ALTI DOMYOS
Çocuk Jimnastik Soğuk Hava Kıyafetleri

FITNESS PAMUKLU EŞOFMAN ALTI - ÇOCUK - SİYAH DOMYOS

DOMYOS
Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. İç dokusu son derece yumuşak olan bu pamuklu eşofman altı, antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında sizi sıcak tutar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8341704
TEKNİK BİLGİLER
Spor yapmak için ideal eşofman altı! Bel kısmı elastik bu eşofman altı, düz kesimlidir. Düzenli yıkamalara ve kurutmalara karşı dayanıklı, bakımı kolay ürün.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı: Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünlerimiz gerçek kullanım şartları altında test edilmekte ve müşteri görüşleri doğrultusunda yeniden şekillenmektedir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER