DOMYOS

Entegre cepli, buklet kumaş eşofman altı!

FITNESS EŞOFMAN ALTI

Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Daha modern bir görünüm için farklı bileşenler kullanılarak tasarlandı. Sıcak tutan buklet kumaşlı bu eşofman altı, soğuğa karşı korur. Dar ve slim kesim.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8365910
TEKNİK BİLGİLER
Cepli, buklet kumaş eşofman altı. Slim kesimli bu eşofman altı modaya mükemmel uyum sağlar. Sentetik bileşen kullanılarak tasarlanan sağlam ve dayanıklı cepler (çözgü ve atkı).
Geneli buklet kumaştan oluşan (fırçalanmamış pamuk) bu eşofman altı, çok yumuşaktır ve soğuktan korur. Fitness antrenmanı yapanlara uygundur.
5 - 14 yaş çocuklar için okulda yapılan jimnastik ve fitness giyim ürünlerinin tasarımı: Tüm ürün gamı, okulda Jimnastik ve çocuk Fitnessı yapanlar (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur.
Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır.

Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM