100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Birçok egzersiz çeşidi için uygundur.

Referans numarası : 8290418

Fitness Egzersiz Topu- 2 kg

Evde yapılan vücut sıkılaştırma ve kas geliştirme antrenmanları için tasarlandı. 1 kg'dan 5 kg'a kadar farklı ağırlıklara sahip olan bu sağlık topu, vücut sıkılaştırma, kas geliştirme ve kas çalıştırma egzersizleriniz için uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Vücut sıkılaştırma nedir?

Kas sıkılaştırma egzersizleri, vücudun ya da nesnelerin hareket etmesini sağlayan kasların kemiklere tutunmaları için gereken bağ dokularını güçlendirir ve böylece kas kitlesini artırır. Sağlıklı bir vücuda kavuşmak için gereken önlemleri almak doğrultusunda kas gücünü artırmayı hedefler.

Kimler için?

Çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmekle beraber, bu egzersizler herkese ve her yaşa hitap eder. Bu tür egzersizler daha çok fiziksel aktivite yapmaya alışkın olmayan veya düzenli olarak spor yapmayan hareketsiz insanlar için idealdir.

Vücut sıkılaştırma egzersizlerinin faydaları

Vücut sıkılaştırma egzersizleri, vücudun belli bir bölgesine değil tamamına etkili bir fayda sağlar. Bu özelliği ile vücudun sadece belli bir bölgesini çalıştıran diğer aktivitelerden ayrılır. Bu teknik sayesinde vücut hareket etmeyi alışkanlık haline getirerek güzel bir forma kavuşur. Vücut sıkılaştırma egzersizleri sayesinde: yavaş yavaş spora alışır, orantılı bir görünüme kavuşur ve vücudunuzun tüm bölgelerini (karın, kalça, kol, göğüs vb.) sıkılaştırırsınız.

Ürününüzü daha etkin bir şekilde kullanmak için ücretsiz egzersiz videolarımızı keşfedin.

Domyos.com adresinde, Fitness merkezlerimiz Domyos Club'larda çalışan spor eğitmenlerimizin katkıları ile hazırlanan egzersiz videolarını bulabilirsiniz.

Web sitemizde farklı renklerdeki Sağlık Toplarını görebilirsiniz.

Pembe: 1 kg,
Yeşil: 2 kg,
Mavi: 3 kg,
Gri: 4 kg,
Siyah: 5 kg.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Fiziksel kapasitenize uygun ağırlıkta sağlık topunu tercih edin. Başlangıçta, hareketleri doğru yapmayı öğrenene kadar hafif bir top tercih edin.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM