DOMYOS

Birçok egzersiz çeşidi için uygundur.

Vücut Şekilllendirme Aksesuarları Fitness, Jimnastik ve Dans - Fitness Egzersiz Topu- 2 kg DOMYOS - Fitness, Jimnastik ve Dans
Vücut Şekilllendirme Aksesuarları

FITNESS VE KAS GELİŞTİRME SAĞLIK TOPU - 2 KG DOMYOS

DOMYOS
Evde yapılan vücut sıkılaştırma ve kas geliştirme antrenmanları için tasarlandı. 1 kg'dan 5 kg'a kadar farklı ağırlıklara sahip olan bu sağlık topu, vücut sıkılaştırma, kas geliştirme ve kas çalıştırma egzersizleriniz için uygundur.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

69.99TL -  %

69.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8290418
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kaymama özelliği Elle kavramayı kolaylaştıran yüzey.
Çok işlevlilik Tüm kas gruplarını çalıştırmanız için en etkili aksesuarlardan biri.
Koçluk Domyos.com'da bulunan ücretsiz egzersiz videolarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Vücut sıkılaştırma nedir? Vücut sıkılaştırma egzersizleri, vücudun ya da nesnelerin hareket etmesini sağlayan kasların kemiklere tutunmaları için gereken bağ dokularını güçlendirir ve böylece kas kitlesini artırır. Sağlıklı bir vücuda kavuşmak için gereken önlemleri almak doğrultusunda kas gücünü artırmayı hedefler.
Kimler için? Çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmekle beraber, bu egzersizler herkese ve her yaşa hitap eder. Bu tür egzersizler daha çok fiziksel aktivite yapmaya alışkın olmayan veya düzenli olarak spor yapmayan hareketsiz insanlar için idealdir.
Vücut sıkılaştırma egzersizlerinin faydaları Vücut sıkılaştırma egzersizleri, vücudun belli bir bölgesinde değil tamamında etkili bir fayda sağlar. Bu özelliği ile vücudun sadece belirli bir bölgesini çalıştıran klasik fiziksel egzersizlerden ayrılır. Bu teknik sayesinde vücut hareket etmeyi alışkanlık haline getirerek güzel bir forma kavuşur. Vücut geliştirme egzersizleri sayesinde: yavaş yavaş spora alışır, orantılı bir görünüme kavuşur ve vücudunuzun tüm bölgelerini (karın, kalça, kol, göğüs vb.) sıkılaştırırsınız.
Ürününüzü daha etkin bir şekilde kullanmak için ücretsiz egzersiz videolarımızı keşfedin. Domyos.com adresinde, Fitness merkezlerimizdeki Domyos Club'larda çalışan spor eğitmenlerimizin katkıları ile hazırlanan egzersiz videolarını bulabilirsiniz.
Web sitemizde farklı renklerdeki Sağlık Toplarını görebilirsiniz. Pembe: 1 kg,
Yeşil: 2 kg,
Mavi: 3 kg,
Gri: 4 kg,
Siyah: 5 kg.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Yumak
100.00% Bütadyen Kauçuk (BR)
Saklama önerisi Ürünü nemli ortamda muhafaza etmeyin.
Uyarılar Sadece evde kullanım içindir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Fiziksel kapasitenize uygun ağırlıkta sağlık topunu tercih edin. Başlangıçta, hareketleri doğru yapmayı öğrenene kadar hafif bir top tercih edin.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM