100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Sizin vücut yapınız, bizim kalıplarımız farklı!

FIT+ REGULAR KADIN FITNESS KAPRİ - SİYAH

Fiziksel formunu ve sağlığını korumak amacıyla egzersiz yapanlar için tasarlanmıştır. Regular FIT+ kapri: Sizin vücut yapınız farklı, bizim de kalıplarımız! Giyimi oldukça rahat olan bu kaprinin kesimini çok beğeneceksiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8218907
TEKNİK BİLGİLER
Fit+ ürün serisinin avantajları nelerdir?

Fit + alt giyim koleksiyonu, orta seviyedeki tüm fitness aktiviteleri için idealdir. Pamuk/elastandan oluşan esnek ve yumuşak malzemesi sayesinde, önerilen tüm kesimler maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Geniş model seçenekleri sayesinde her vücut yapısına uygun olacak şekilde tasarlandı. Size sadece vücudunuza uyan ve güzel hissetmenizi sağlayan modeli bulmak kaldı!

Regular ya da Slim: Hangi kesimi seçmeliyim?

Tüm kadınlar farklı olduğundan Domyos ürün kalıpları da öyledir! Regular kapri düz kesimlidir ve tüm vücut tiplerine uygundur. Vücuda tam oturan hafif evaze yapısıyla, küçük kusurlarını kapatmak isteyen kadınları mutlu eder.

Hangi bacak boyunu seçmeliyim?

Kapri, hem uzun hem de kısa boylu kişilere uygundur. Uzun ve rahat bir üst ile tercih edebileceğiniz gibi,siyah ya da renkli bir üst ile kombin ederek daha hareketli bir görünüme kavuşabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen testler aracılığıyla, kalite taleplerimizin uygulandığından emin oluruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM