DOMYOS

Sizin vücut yapınız farklı bizim de kalıplarımız!

Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri - FIT+ FITNESS TAYTI DOMYOS
Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri

FIT+ SLIM KESİM FITNESS TAYTI - KADIN - BORDO / BASKILI DOMYOS

DOMYOS
Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. FIT+ Slim Kesim Tayt ile sizin vücut yapınız farklı, bizim de kalıplarımız! Ağ kısmına yerleştirilen ek kumaş parçası ve anahtar cebi ile antrenman sırasında size büyük rahatlık ve pratiklik sağlar!

Renk : BORDO

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8366780
TEKNİK BİLGİLER
FIT+ ürün yelpazesinin avantajları nelerdir? Fit + alt giyim koleksiyonu, orta seviyedeki tüm fitness antrenmanları için idealdir. Pamuk/elastan karışımı bileşenlerden oluşan ürünlerimiz, yumuşak ve esnek dokuları sayesinde özgürce hareket etmenizi sağlar. Geniş model seçkisi, her vücut yapısına uygun olacak şekilde tasarlandı. Tek yapmanız gereken kendinizi iyi ve güzel hissetmek için vücudunuza en uygun olanı bulmak!
Regular ya da slim kesim: Hangi kesimi seçmeli? Tüm kadınlar farklı olduğundan Domyos ürün kalıpları da öyledir! Slim model bacakların şeklini alır ve bacakları daha uzun gösterir.Uzun ve geniş bir üst ile giyildiğinde kalçaları gizler ve daha zayıf bir görüntü sağlar.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER