100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

%100 pamuklu golf tişörtünün rahatlığı!

First'in Erkek Golf Tişörtü Siyah

Golf oynayanlar için tasarlandı. %100 pamuklu golf tişörtünün rahatlığı!

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8299613
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri

Görselde kullanılan manken 1,87 metre boyundadır ve M beden ürünü giymektedir.

Fark yaratan detaylar

Polo tişörtün uzunluğu sayesinde swing hareketinizin sonunda beliniz veya göbeğiniz açılmaz. Yakasında bulunan 2 düğmesi güneşli havalarda ensenizi koruyabilmeniz için yakayı yüksek yaka olarak kullanabilmenizi sağlar.

Inesis konsepti

Ürünlerimizi seviyeniz ne olursa olsun size rahatlık sunabilmek için tasarlıyoruz. Tutkulu bir şekilde golf oynayan kullanıcılardan oluşan ekibimiz INESIS ürünlerinin her birini inceler ve kullanıcıların düşüncelerini dinleyerek golf oynamanın her zaman bir eğlence anı olması için ürünleri geliştirir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com
Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürünlerimizin değerlendirilmesi ve onaylanması konusunda golf oyuncularımızın görüşlerine güveniyoruz. Ürünlerimizi geliştirmek için tüm fikirleri önemsiyoruz. Bu 100 polo tişörtün geliştirilmesi için fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Ürünlerimizin gelişimine görüşlerinizi söyleyerek katkıda bulunmaktan çekinmeyin.
Ürün testi Bu ürün, rengini ve şeklini koruduğunu kanıtlamak için peşpeşe yıkama ve kurutma testlerinden geçmiştir. Bu testler, kıyafetlerin kalitesini ölçmek için düzenli olarak bağımsız bir laboratuvarda uygulanır ve polonun ilmeklerinden boyasına kadar kalite standartlarımıza uygun olduğu doğrulanır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM