TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

%100 pamuklu golf tişörtünün rahatlığı!

First'in Erkek Golf Tişörtü Siyah

Golf oynayanlar için tasarlandı. %100 pamuklu golf tişörtünün rahatlığı!

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8299613
TEKNİK BİLGİLER
Inesis konsepti

Polo tişörtlerimizin, seviyeniz ve swing hareketiniz ne olursa olsun size uygun olması için çalışıyoruz. INESIS, golfe tutkuyla bağlı olan bir ekipten oluşur ve her ürününü sizlerin geri dönüşleri doğrultusunda, her oyunda daha çok zevk alabilmeniz için geliştirir.

Fark yaratan detaylar:

Vücuda tam oturan kesime sahiptir, yakasının daha küçük olması daha kolay bir şekilde kaldırılmasını sağlar. Boyun kısmında 2 adet düğmesi vardır. İlk 5 yıkamadan sonra polo tişörtünüzün çekip çekmediğini, swing hareketinizin sonunda ve topu deliğe sokmak için vurduktan sonraki çömelmeniz sırasında belinizi ve göbeğinizi kapatıp kapatmadığını düzenli olarak ölçüyoruz. 180g/m2 yoğunluğunda ilmeklerden oluşmaktadır.

Beden bilgisi

L bedeni ile 1,85 boyundaki erkeklere uygundur. 500 INESIS koton/elastan bileşenli pantolon ile giyilebilir.

Tasarım hikayesi

Bu polo tişört 2014 yılında üretilmiştir, Inesis %100 pamuk ürün gamının en sevilen tişörtüdür. 100 polo tişört, yıl boyunca kullanabileceğiniz bir tişörttür. Kaliteden ödün vermeden düşük fiyatlı bir tişört yapmayı hedefledik.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürünlerimizin değerlendirilmesi ve onaylanması konusunda golf oyuncularımızın görüşlerine güveniyoruz. Ürünlerimizi geliştirmek için tüm fikirleri önemsiyoruz. Bu 100 polo tişörtün geliştirilmesi için fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Ürünlerimizin gelişimine görüşlerinizi söyleyerek katkıda bulunmaktan çekinmeyin.
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, kıyafetlerin kalitesini ölçmek için düzenli olarak bağımsız bir laboratuvarda uygulanır ve polonun ilmeklerinden boyasına kadar kalite standartlarımıza uygun olduğu doğrulanır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM