WED'ZE

Uygun fiyatlı ve ısı yalıtımlı mont.

FIRSTHEAT KAYAK MONTU

BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE KAYAK veya SNOWBOARD yapan, karlı havalarda ve soğukta koruma sunan bir mont arayanlar için tasarlandı. Sıcak tutan elyaf dolgusu ile soğuk havalarda kullanmak için ideal. Kaplamalı dış kumaşı, kara karşı koruma sağlar. Dayanıklı, bakımı kolay (makinede yıkanır), uygun fiyata kalite garantili!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8304090
TEKNİK BİLGİLER
SICAKLIK 150g/m² elyaf dolgu ve fırçalanmış sentetik astarla desteklenmiş mont soğuk havalarda güçlü ısı yalıtımı sağlar.
Kol kısmında kullanılan 100g/m²'lik ince dolgu ile hem yeterli derecede izolasyon sağlar hem de kollarınızın rahatça hareket etmesine izin verir.
SU GEÇİRMEZLİK Montun içine kar girmesini engellemek amacıyla kumaşın dış yüzeyine özel bir işlem uygulanmıştır. Düz ve kaygan yapıdan oluşan dış yüzeyi sayesinde, su damlaları ve kar tanelerinin kumaşın içine girmeyip nem oluşturmadan dış yüzeyden kayması sağlanır.
NEFES ALABİLİRLİK Montun doğal olarak hava alan bölgeleri (etek ucu, boyun, manşet) aracılığıyla sağlanır. Fırçalanmış iç astar terin dışarı atılmasını sağlar.
KİŞİSELLEŞTİRME Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!
BAKIM KOLAYLIĞI Bu mont makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasını önlemek için bakım talimatlarına uymanız önerilir.
GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME %30 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM