TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Yumuşak kulak koruyuculu vizörlü kask

FEEL 450 KASK

Kayak veya snowboard yapan, başını ve gözlerini desteklemek amacıyla vizörlü bir kask arayanlar için tasarlandı. 2'si 1 arada kask. Daha fazla kullanım rahatlığı için yumuşak kulak koruyuculu, baş ve göz desteği. Her türlü havaya uygun (S2) tek camlı vizör.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8375569
TEKNİK BİLGİLER
TURNERING SİSTEMİ

"TURNING", sıkma mekanizması sayesinde her an kolay ve hasas ayar yapmaya olanağı sağlayan bir sistemdir. Size kullanım rahatlığı ve maksimum güvenlik sağlar.

AIR COOLING

"AIR COOLING", kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgeleri sayesinde kafanızın her zaman rahat olmasını sağlar.

NUMARALI GÖZLÜKLE UYUMLULUK

Numaralı gözlük kullanan kişiler de dahil olmak üzere herkes, kayak sporunun keyfini yaşayabilmelidir. Wed'ze sizin için, “gözlük üzerine takılan (OTG)” kayak maskesinden çok daha kullanışlı olan vizörlü bir kask öneriyor. Bazı modeller, bazı gözlük boyutları için uygun olmayabilir. Kaskı gözlüklerinizle birlikte denemek için yakınınızdaki Decathlon mağazasına uğrayın.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

Kaskın iç beresi çıkartılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış yüzey ve EPS dış kabuk darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, zamanla önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN -1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın desteklenmesi amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gerekli olan yedek parçaların uygun kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM