100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Modası geçmeyen sağlam kask

FEEL 400 KAYAK KASKI

Kayak veya snowboard yapan, freestyle kaymaya uygun dayanıklı bir kask arayanlar için tasarlandı. ABS dış yüzeyi sayesinde sağlam, kase yapılı bu kask, iyi bir koruma ve modası geçmeyen freestyle bir tarz sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8374441
TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve teri dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgesi sayesinde

TURNERING SİSTEMİ

"TURNERING", sıkma mekanizması sayesinde her zaman kolay ve hassas bir ayarlama yapmayı sağlayan bir sistemdir ve size kullanım rahatlığı ile maksimum güvenlik sağlar.

COLD BARRIER

COLD BARRIER
"COLD BARRIER", berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.

KİŞİSELLEŞTİRME

FEEL kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

Kaskın içinde bulunan, rahatlık sağlayan köpükler çıkarılabilir ve makinede 30°C'de yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENİ

ABS dış yüzey ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN -1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın korunması amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılık üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuar onaylıdır.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, gerçek kullanım koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM