WED'ZE

Modası geçmeyen sağlam kask

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - FEEL 400 KASK WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Aksesuarları

FEEL 400 KAYAK VE SNOWBOARD KASKI - YETİŞKİN - PEMBE WED'ZE

WED'ZE
Kayak veya snowboard yapan, freestyle kaymaya uygun dayanıklı bir kask arayanlar için tasarlandı. ABS dış yüzeyi sayesinde sağlam, kase yapılı bu kask, iyi bir koruma ve modası geçmeyen freestyle bir tarz sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8374406
TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING "AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve teri dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgesi sayesinde
TURNERING SİSTEMİ "TURNERING", sıkma mekanizması sayesinde her zaman kolay ve hassas bir ayarlama yapmayı sağlayan bir sistemdir ve size kullanım rahatlığı ile maksimum güvenlik sağlar.
COLD BARRIER COLD BARRIER
"COLD BARRIER", berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.
KİŞİSELLEŞTİRME FEEL kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.
ÇIKARILABİLİR KUMAŞ Kaskın içinde bulunan, rahatlık sağlayan köpükler çıkarılabilir ve makinede 30°C'de yıkanabilir.
KASKIN BİLEŞENİ ABS dış yüzey ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.
EN -1077 STANDARDI EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın korunması amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılık üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuar onaylıdır.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, gerçek kullanım koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER