100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Boyunu bir kez ayarlayın ve bir daha düşünmeyin.

FEEL 300 KAYAK KASKI

3 - 8 yaş arası, KAYAK veya SNOWBOARD yaparken kalıcı ve kolay ayarlama sistemine sahip bir kask arayanlar için tasarlandı. Bu kayak kaskı EASY FIT sistemi sayesinde başınızı kavrayacak şekilde ayarlanır ve ayarları saklanır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343981
TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING:

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve nemi dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgeleri sayesinde kafanızın her zaman rahat olmasını sağlar.

EASY FIT

"EASYFIT" sistemi, kayak kaskınızı, arka bölümünde bulunan paleti sayesinde başınıza uygun olacak, elastik bant ile başınızı kavrayacak biçimde ayarlayabilmenize olanak tanır. Bu sistem sayesinde, kaskınızı başınıza uygun şekilde ayarlarsınız ve bu ayarı saklayabilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRME

FEEL kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

YUMUŞAK KULAK KORUYUCU

Sünger ve kumaştan oluşan kulak koruyucular makinede 30°C'de yıkanmak için veya çok sıcak havalarda kullanmamak için çıkarılabilir. Kulak koruyucuları çekerek çıkarabilirsiniz.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

Kasklarımızın içinde bulunan tüm kumaş parçalar çıkarılabilir ve makinede 30 derecede yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENLERİ

ABS dış kabuk ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN 1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın korunması amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbe emme kapasitesi ve delinmeye karşı dayanıklılık seviyesine göre belirlenir ve 2 sınıfa ayrılır: A: Sert Kulak Koruyuculu Kask / B: Yumuşak Kulak Koruyuculu Kask.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM