WED'ZE

Vücut yapısına uygun kesim.

Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri Kayak, Snowboard - EVOSTYLE KAYAK PANTOLONU WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri

EVOSTYLE ÇOCUK KAYAK PANTOLONU bordo. WED'ZE

WED'ZE
Orta seviyede kayak ya da snowboard yapan sporcular için idealdir. Freestyle aktivitelerine uygundur. Stil danışmanlarımız bu pantolona genç kızlara uygun bir kesim kazandırmışlardır.Vücuda uygun yapısı sayesinde mükemmel rahatlık ve hoş bir duruş sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8315325
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik Bunlar, su geçirmeyen bantlarla desteklenmiş dikişlerdir. Dikişlerin arkasına yapıştırılan bu bantlar ürünün su geçirmezliğini arttırmak için vazgeçilmezdir.
BAKIM KOLAYLIĞI Makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyunuz.
Sağlamlık Çocukların sahip oldukları enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kişiselleştirme İsim etiketine çocuğun adı yazılabilir. Kayak istasyonunda ya da okulda montu rahatça bulabilmek için ideal!
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri, gerçek hava koşulları altında test edilmiştir.Kayak yaparken karşılaşabileceğimiz tüm hava koşulları : kar, soğuk hava, yağmur...Ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler tarafından onaylanmış ve üretilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER