100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Çok işlevli kayak montu

EVOSLIDE ERKEK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

Su geçirmeyen, nefes alan ve çok işlevli kayak montu arayanlar için tasarlanmıştır. Evoslide maksimum fonksiyonlu montlardan biridir.Cepleri, kardan koruma bölgesi, nefes alan dokusu ve su geçirmez yapısı sayesinde kayak tatillerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8316835
TEKNİK BİLGİLER
SU TUTMAZ BİLEŞEN

Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Gün içinde kuru kalmanızı sağlayan teknik özellik.

Traitement par enduction

Su tutmaz NOVADRY® kumaş bileşeni Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Egzersiz sırasında kuru kalmanızı sağlar.

Su geçirmezlik

Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır.Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.

Pamuklu termal astar

Isı yalıtımı ve ısı dengesi sağlar Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır.Polyester bazlı sentetik malzemeden üretilen bu dolgu ısı yalıtımı sağlar.

Nefes alabilirlik

Kumaşın nefes alırlığı RET oranı ölçülerek belirlenir ( ISO 11092 normları) . Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :

Sağlamlık

Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım tavsiyesi

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.

Kullanım kolaylığı

Parce qu'au ski, on ne peut pas penser à tout les équipes Wed'ze ont équipés leurs vestes de petites astuces qui seront bien
La sortie Audio. la veste dispose d'une sortie Audio dans la poche intérieure permettant de faire passer un kit mains libres de téléphone, un cordon audio pour écouter sa musique...

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Daha sonra ürünler, kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm hava şartları altında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM