WED'ZE Fins de serie

Çok işlevli kayak montu

EVOSLIDE ERKEK KAYAK/SNOWBOARD MONTU

Su geçirmeyen, nefes alan ve çok işlevli kayak montu arayanlar için tasarlanmıştır. Evoslide maksimum fonksiyonlu montlardan biridir.Cepleri, kardan koruma bölgesi, nefes alan dokusu ve su geçirmez yapısı sayesinde kayak tatillerinizin vazgeçilmezi olacaktır.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

219.99TL -23  %

169.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 20/10/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 20/10/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 03/05/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8316835
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Dolgu:. 120g/m² dolgu. Polar astar. Kalın kapüşon.
Su geçirmezlik 5000 mm endüksiyon, su geçirmez dikişler (karda yaklaşık 4 saat)
Nefes alabilirlik Vücudu kuru tutan nefes alan poliamid kumaş.
Cep 7 güvenli cep, 1 büyük cep, iç dile maske cebi.
Kullanımı kolaydır Kar koruma.Sortie Audio
Ayarlanabilir yapi Bel sıkılabilir. Cırt cırtlı yapı
Hafiflik L bedende 1120 gr Hafiflik, konfor ve hareket serbestliği bir arada.
Sağlamlık Dayanıklı bileşenSağlam dikişler Yıkamaya karşı dayanıklı
TEKNİK BİLGİLER
SU TUTMAZ BİLEŞEN Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Gün içinde kuru kalmanızı sağlayan teknik özellik.
Traitement par enduction Su tutmaz NOVADRY® kumaş bileşeni Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Egzersiz sırasında kuru kalmanızı sağlar.
Su geçirmezlik Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır.Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.
Pamuklu termal astar Isı yalıtımı ve ısı dengesi sağlar Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır.Polyester bazlı sentetik malzemeden üretilen bu dolgu ısı yalıtımı sağlar.
Nefes alabilirlik Kumaşın nefes alırlığı RET oranı ölçülerek belirlenir ( ISO 11092 normları) . Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :
Sağlamlık Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kullanım tavsiyesi Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.
Kullanım kolaylığı Parce qu'au ski, on ne peut pas penser à tout les équipes Wed'ze ont équipés leurs vestes de petites astuces qui seront bien
La sortie Audio. la veste dispose d'une sortie Audio dans la poche intérieure permettant de faire passer un kit mains libres de téléphone, un cordon audio pour écouter sa musique...
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER "Ana kumaş: %100 polyester %100 polyester. Ana astar: %100 polyester Ek astar: %100 poliamid.
Bakım önerileri Yıkama talimatları: Makinede 30°C derecede yıkanır. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın (iç->dış). Biraz çamaşır deterjanı kullanılabilir. Yumuşatıcı kullanılmaz. Doğal şekilde sıkmadan kurutulmalıdır.Sıcak ve havadar bir yerde askıda kurutunuz. Kuru temizleme yapılmaz. Isı kaynağı üzerine koymayınız.Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir.Yıkama talimatlarına uyunuz.
Saklama önerisi Ürünü bir askıda tutunuz, katlamayınız, kumaşın su geçirmezliğine zarar verebilir. Ürünü kaldırmadan önce, kuru ve havadar bir yerde tamamiyle kuduruğundan emin olunuz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Daha sonra ürünler, kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm hava şartları altında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM