WED'ZE Fins de serie

Sıcaklık ve su geçirmezlik bir arada!

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Kayak, Snowboard - EVOSLIDE ERKEK KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

EVOSLIDE KAYAK MONTU - erkek - gri WED'ZE

WED'ZE
FREESTYLE kayak veya snowboard yapanlar için tasarlanan, su geçirmeyen, sıcak tutan ve nefes alan mont. Geniş kesimi, su geçirmezliği ve nefes alan yapısı sayesinde freestyle tarzının vazgeçilmezidir.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

259.99TL -12  %

229.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 20/10/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 20/10/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 25/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344309
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Gövdede 120gr/m² dolgu. Fırçalanmış astar. Esnek bilekler. Sıcak tutan kapüşon.
Su geçirmezlik 5000 mm su geçirmez membran ( 4 saate kadar kara dayanıklı).
Nefes alabilirlik Kuru kalmanız için nefes alan ve teri dışarı atan bileşen!
Cep 6 güvenli cep, 1 büyük cep, iç kısımda file maske cebi.
Kullanımı kolaydır Kar koruma. Kulaklık Girişi.
Ayarlanabilir yapi Ayarlanabilen bel kısmı. Cırt cırtlı bilek kısmı. Ayarlanabilir kapüşon.
Hafiflik L bedende 1140 gr Hafiflik, konfor ve hareket serbestliği bir arada.
Sağlamlık Dayanıklı bileşen. Sağlam dikişler. Yıkamaya karşı dayanıklı.
ÖZELLİKLERİ
Renk
gri/mavi. Bordo rengi de mevcuttur.
Beden
XS - XXL.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik EVOSTYLE mont kar altında 4 saat kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması için su geçirmez özel bir malzemeden üretilmiştir. Ürünün su geçirmezliği, sporcunun yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.
Su tutmaz bileşen Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanızı sağlar. Bu bakımın düzenli olarak, mağazalarımızda bulunan bakım ürünleri ile yapılması gerekmektedir.
Kaplama işlemi Kaplama, kumaşın iç bölümüne uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir "maddedir". Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Spor sırasında hareket özgürlüğü ve sıcaklık sağlar.
Su geçirmez ana dikişler Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır. Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.
Elyaf termal astar. Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır. Elyaf, polyester temelli, liflerden oluşan havayı büyük miktarda saklayan, sentetik bir bileşendir.
Isı yalıtımı ve yumuşaklık Bileklerdeki çıt çıtlar sayesinde düştüğünüzde karın veya soğuk havanın içeri girmesini önler.
Ayrıca, soğuğun neden olduğu tahrişi engellemesi amacıyla polar alın ve yüz koruyucusu mevcuttur.
Nefes alabilirlik Bileşenin nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standardı) Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :
Sağlamlık Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kullanım tavsiyesi Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.
Kullanım kolaylığı Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için her şeyi düşündük. Kulaklık girişi: montun iç cebinde bulunan kulaklık girişi ile telefonunuz ve kulaklığınız sayesinde müzik dinleyebilirsiniz.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana bileşen: % 100 Polyester (PES). Dolgu malzemesi: %100 polyester Ana astar % 100 polyester. İkinci bileşen % 100 Poliamit (PA).
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri Kıyafetlerinizi daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede 30°C'de yıkayın. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Çamaşır deterjanını az kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Elinizde sıkın. Sıcak ve havadar bir yerde askıda kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Dış katmanın su geçirmezlik özelliğinin korunması için bakım yapılabilir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
3
76.66TL
229.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
3
76.66TL
229.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
229.99TL
229.99TL
2
115.00TL
229.99TL
3
76.66TL
229.99TL