100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcaklık ve su geçirmezlik bir arada!

EVOSLIDE ERKEK KAYAK MONTU

FREESTYLE kayak veya snowboard yapanlar için tasarlanan, su geçirmeyen, sıcak tutan ve nefes alan mont. Geniş kesimi, su geçirmezliği ve nefes alan yapısı sayesinde freestyle tarzının vazgeçilmezidir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8344309
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik

EVOSTYLE mont kar altında 4 saat kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması için su geçirmez özel bir malzemeden üretilmiştir. Ürünün su geçirmezliği, sporcunun yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.

Su tutmaz bileşen

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanızı sağlar. Bu bakımın düzenli olarak, mağazalarımızda bulunan bakım ürünleri ile yapılması gerekmektedir.

Kaplama işlemi

Kaplama, kumaşın iç bölümüne uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir "maddedir". Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Spor sırasında hareket özgürlüğü ve sıcaklık sağlar.

Su geçirmez ana dikişler

Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır. Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.

Elyaf termal astar.

Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır. Elyaf, polyester temelli, liflerden oluşan havayı büyük miktarda saklayan, sentetik bir bileşendir.

Isı yalıtımı ve yumuşaklık

Bileklerdeki çıt çıtlar sayesinde düştüğünüzde karın veya soğuk havanın içeri girmesini önler.
Ayrıca, soğuğun neden olduğu tahrişi engellemesi amacıyla polar alın ve yüz koruyucusu mevcuttur.

Nefes alabilirlik

Bileşenin nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standardı) Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :

Sağlamlık

Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım tavsiyesi

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.

Kullanım kolaylığı

Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için her şeyi düşündük. Kulaklık girişi: montun iç cebinde bulunan kulaklık girişi ile telefonunuz ve kulaklığınız sayesinde müzik dinleyebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM