100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Pour skier vite sans ressentir le froid...

EVOCARVE ERKEK KAYAK MONTU

Su geçirmeyen, nefes alan ve çok işlevli kayak montu arayanlar için tasarlanmıştır. Evocarve mont spor ve şık bir modeldir. Sıcak tutan kapüşonu ve ek parçaları sayesinde kayak sırasında rahatlık sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8344306
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik

Kar altında 6 saat kullanılabilir. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması için su geçirmez özel bir malzemeden üretilmiştir. Ürünün su geçirmezliği

SU TUTMAZ BİLEŞEN

Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Gün içinde kuru kalmanızı sağlayan teknik özellik.

Traitement par enduction

Su tutmaz NOVADRY® kumaş bileşeni Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Egzersiz sırasında kuru kalmanızı sağlar.

Su geçirmezlik

Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır.Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.

Pamuklu termal astar

Isı yalıtımı ve ısı dengesi sağlar Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır.Polyester bazlı sentetik malzemeden üretilen bu dolgu ısı yalıtımı sağlar.

Isı yalıtımı ve yumuşaklık

Karın ve soğuğun içeri girmesini engelleyen özel yapıya sahiptir.
Ayrıca, soğuğun neden olduğu tahrişi engellemesi amacıyla polar alın ve yüz koruyucusu mevcuttur.

Nefes alabilirlik

Kumaşın nefes alırlığı RET oranı ölçülerek belirlenir ( ISO 11092 normları) . Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :

Sağlamlık

Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım tavsiyesi

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.

Kullanım kolaylığı

Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için herşeyi düşündük. - Kulaklık girişi
- Anahtar asma yeri

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Daha sonra ürünler, kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm hava şartları altında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM