WED'ZE

Pour skier vite sans ressentir le froid...

Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri Kayak, Snowboard - EVOCARVE ERKEK KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak,Snowboard Kıyafet ve Giyim
Kayak Snowboard Erkek Kıyafetleri

WED'ZE EVOCARVE ERKEK KAYAK MONTU WED'ZE

WED'ZE
Su geçirmeyen, nefes alan ve çok işlevli kayak montu arayanlar için tasarlanmıştır. Evocarve mont spor ve şık bir modeldir. Sıcak tutan kapüşonu ve ek parçaları sayesinde kayak sırasında rahatlık sağlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

247.11TL -26  %

183.04TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 23/12/2015 - 01/12/2016

** *Geçerli olan tarih aralığı: 22/12/2015 - 01/12/2016

* au stoklar tükenene kadar !
** 22/12/2015 au 01/12/2016 stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 25/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344306
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 100g/m² dolgu. Fırçalanmış astar. esnek bilekler.Kalın kapüşon.
Su geçirmezlik 5000 mm endüksiyon, su geçirmez dikişler (karda yaklaşık 4 saat)
Nefes alabilirlik Vücudu kuru tutan nefes alan poliamid kumaş.
Cep 6 güvenli cep, 1 büyük cep, iç kısımda file maske cebi.
Kullanımı kolaydır Kar koruma.
Ayarlanabilir yapi Bel sıkılabilir. Cırt cırtlı yapı Ayarlanabilir kapüşon
Hafiflik L bedende 800 grHafiflik, konfor ve hareket serbestliği bir arada.
Sağlamlık Dayanıklı bileşenSağlam dikişler Yıkamaya karşı dayanıklı
ÖZELLİKLERİ
Renk
Turuncu
Beden
S - XXL.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik Kar altında 6 saat kullanılabilir. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması için su geçirmez özel bir malzemeden üretilmiştir. Ürünün su geçirmezliği
SU TUTMAZ BİLEŞEN Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Gün içinde kuru kalmanızı sağlayan teknik özellik.
Traitement par enduction Su tutmaz NOVADRY® kumaş bileşeni Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Egzersiz sırasında kuru kalmanızı sağlar.
Su geçirmezlik Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır.Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.
Pamuklu termal astar Isı yalıtımı ve ısı dengesi sağlar Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır.Polyester bazlı sentetik malzemeden üretilen bu dolgu ısı yalıtımı sağlar.
Isı yalıtımı ve yumuşaklık Karın ve soğuğun içeri girmesini engelleyen özel yapıya sahiptir.
Ayrıca, soğuğun neden olduğu tahrişi engellemesi amacıyla polar alın ve yüz koruyucusu mevcuttur.
Nefes alabilirlik Kumaşın nefes alırlığı RET oranı ölçülerek belirlenir ( ISO 11092 normları) . Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :
Sağlamlık Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kullanım tavsiyesi Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk olarak, terin dışarı atılmasını sağlayan nefes alan teknik bir kumaş, ikinci kat olarak sıcak tutan bir giysi, en üste ise kötü hava koşullarında koruma sağlayacak, su geçirmez ve rüzgarı kesen bir mont giyilmelidir.
Kullanım kolaylığı Wedze ekibi olarak, kayak sporunu daha rahat bir şekilde yapabilmeniz için herşeyi düşündük. - Kulaklık girişi
- Anahtar asma yeri
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER "Ana kumaş: %100 polyester Dolgu malzemesi: %100 polyester Ana astar: %100 polyester Ek astar: % 100 poliamid.
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Daha sonra ürünler, kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm hava şartları altında test edilmiştir.
Saklama önerisi Ürünü bir askıda tutunuz, katlamayınız, kumaşın su geçirmezliğine zarar verebilir. Ürünü kaldırmadan önce, kuru ve havadar bir yerde tamamiyle kuduruğundan emin olunuz.
Bakım önerileri Yıkama talimatları: Makinede 30°C derecede yıkanır. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın (iç->dış). Biraz çamaşır deterjanı kullanılabilir. Yumuşatıcı kullanılmaz. Doğal şekilde sıkmadan kurutulmalıdır.Sıcak ve havadar bir yerde askıda kurutunuz. Kuru temizleme yapılmaz. Isı kaynağı üzerine koymayınız.Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir.Yıkama talimatlarına uyunuz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
183.04TL
183.04TL
2
91.52TL
183.04TL
3
61.01TL
183.04TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
183.04TL
183.04TL
2
91.52TL
183.04TL
3
61.01TL
183.04TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
183.04TL
183.04TL
2
91.52TL
183.04TL
3
61.01TL
183.04TL